Bilişim Dünyası 17 TEMMUZ 2013 / 15:33

Hibeye ek faizsiz kredi desteği

Avea, Avealabs Kuluçka Merkezi’nin yeni döneminde yer almak isteyen girişimci adaylarını bekliyor. Avea tarafından Türkiye’deki işi teknoloji olan girişimci adaylarının, işlerini kurmanın yanı sıra büyütüp geliştirebilecekleri ortamları sunmak üzere kurulan AveaLabs Kuluçka Merkezi, 31 Temmuz’da sona erecek başvuruların ardından ön değerlendirmeyi başarıyla geçen girişimci adaylarına, KOSGEB Girişimcilik Eğitimi’ne katılma imkanı da verecek.

Eğitime katılacak girişimci adayları 70 saat süren eğitimleri süresince, hem sınıf içi hem de atölye olmak üzere; girişimcilik niteliklerinin sınanması, iş fikrinin geliştirilmesi, yaratıcılık egzersizleri, pazar araştırması, pazarlama, üretim, yönetim ve finansal planlarının hazırlanması gibi birçok alanda bilgi sahibi olacaklar.

KOSGEB Girişimcilik Eğitimi’ni tamamlayan adaylar, alacakları sertifika ile bir şirket kurmaları şartıyla 30 bin TL’lik hibenin yanı sıra 70 bin TL’lik faizsiz kredi alma hakkına da sahip olacaklar. AveaLabs Kuluçka Merkezi adayı olarak kendi işini kurmak ya da geliştirmek konusunda AveaLabs ayrıcalıklarına sahip olmak isteyen girişimci adaylarının, 31 Temmuz tarihine kadar www.avealabs.com adresine başvuru yapması gerekiyor.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics