Bilişim Dünyası 04 HAZİRAN 2014 / 18:02

Hisense tabletleri Türkiye'ye Index ile girdi

 Index Grup bünyesinde faaliyet gösteren Datagate Bilgisayar, Çin'in önde gelen teknoloji üreticilerinden Hisense ile dağıtıcılık sözleşmesi imzaladı. 


Çin'in en büyük mobil iletişim, tüketici ve ev elektroniği markaları arasında yer alan Hisense, Datagate ile yaptığı işbirliği sayesinde yüksek teknolojiye sahip uygun maliyetli tablet ürünleriyle Türkiye mobil piyasasına hızlı bir giriş yaptı.

Datagate Genel Müdürü Salih Baş, “ Hisense ile yaptığımız işbirliği bizim için çok önemli” diyerek başlattıkları iş ortaklığıyla ilgili görüşlerini dile getirdi: “Bildiğiniz gibi Türkiye'de tablet bilgisayarlar çok kısa sürede benimsendi .Tablet bilgisayarlara duyulan bu ilgi doğrultusunda Hisense tabletlerinin sunduğu yüksek kalite ve rekabetçi fiyat avantajını, bizim dağıtım gücümüz ve tecrübemizle birleştirdiğimizde ortaya büyük bir başarı çıkacağına inanıyoruz.”

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN