Bilişim Dünyası 18 ARALIK 2012 / 14:37

Honeywell, Intermec’i satın aldı

Honeywell; Barkod, RFID sistemleri konusunda sektörün öncü ve lider kuruluşlarından biri olan Intermec’i satın aldı ve birleşme süreci hızla devam ediyor.

Sedna Bilgi ve İletişim Sistemleri; her iki şirket ile uzun yıllara dayanan verimli çalışmalarını sürdürürken, bu iki dev dünya markasının tek bir çatı altında buluşması ile ilişkilerini sağlam temeller üzerinde daha ileri boyutlara taşımak üzere adımlar atıyor.

Adını; 2003 yılının sonlarına doğru keşfedilen, dünyaya 10 milyon kilometre kadar uzaklıkta bulunan güneş sistemindeki bir gök cisminden alan SEDNA, geleneksel dağıtıcılardan farklı olarak kutu satışının yanı sıra, ürün ve uygulama seminerleri, sertifikasyon programları, teknik eğitimler, ürün ve uygulama odaklı pazarlama etkinlikleri, çözüm ortaklarına yönelik yazılım ve donanım desteği gibi çok çeşitli katma değerli hizmetler de sunuyor. Kısacası; adının hakkını veriyor, yıldızların ışığını ve enerjisini yansıtıyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN