Bilişim Dünyası 05 OCAK 2016 / 16:31

Horizon 2020 Bilgi ve İletişim Teknolojileri Bilgilendirme Semineri, 11 Ocak’ta

İstanbul Kalkınma Ajansı ve TÜBİTAK, Avrupa Birliği 7. Çerçeve Programı’nın devamı olarak TÜBİTAK tarafından yürütülmekte olan Horizon 2020 Programı kapsamında bilişim sektörüne sağlanan desteklere ilişkin bir bilgilendirme semineri düzenleyeceğini duyurdu. 11 Ocak’ta İstanbul Kalkınma Ajansı koordinasyonunda Taksim Divan Otel’de düzenlenecek olan seminer ile sektör temsilcileri, girişimciler, araştırmacılar ve araştırma kuruluşları arasında işbirliği faaliyetlerinin desteklenmesi ve program hakkında genel bir bilgilendirme sağlanması hedefleniyor.
80 milyar avro bütçeye sahip Horizon 2020 Programı’nın ele alınacağı etkinliğe İstanbul Kalkınma Ajansı’nı temsilen Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Mustafa Karabaş ile Uzman Mehmet Onur Partal, TÜBİTAK’ı temsilen ise Bilgi ve İletişim Alanı Ulusal İrtibat Noktası Uzmanları Hasan Burak Tiftik, Serkan Üçer ve A. Mete Karaca katılacak.
 
 
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN