Bilişim Dünyası 24 KASIM 2015 / 16:52

Hosting 20 kodu devrede

Hosting dünyasının önde gelen firmalarından Markum’da indirim günleri başladı. Hosting, Domain, Bulut Teknolojileri konusunda uzman olan şirket, her hafta Perşembe günü bir üründe indirim yapacak. Konuyla ilgili olarak konuşan Markum’un CEO’su Ahmet Çilingir şunları söyledi:
“Markum tam 15 senelik bir şirket. Geçen süre içinde Hosting ve Bulut Teknolojileri üzerine uzman olduk. 30 kişilik profesyonel ekibimizle 7/24 hizmet veriyoruz. Bilişimin teknolojileri 2016 yılında hayatımıza daha çok girecek. Yaptığımız araştırmalar ortaya koydu ki, pek çok kurum ve kişi yeni projeler için uğraşıyor. Markum sektöre karşı sorumluluğunu yerine getirmek amacıyla ürünlerinde çeşitli indirimler planlıyor.  2016 yılındaki bilişim projelerine destek vermek için her hafta bir ürünümüzde promosyon kodu yayınlayacağız. Arkadaşlarımız bu gün ilk kodu açıkladı. Bu yayınladığımız ‘Hosting20’ koduyla tüm hosting ürünlerimizde yüzde 20 indirim veriyoruz.’
 
ETİKETLER : Markum

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN