Bilişim Dünyası 11 EKİM 2013 / 10:38

HP'den kişisel altyapı çözümü One View

HP’nin Bütünleşik Altyapılar teknolojisine dayalı yeni çözümü, veri merkezlerindeki en temel işlem adımlarını basitleştiriyor.HP müşteri tercihlerinden yola çıkarak tasarlanan ilk altyapı yönetimi platformu olan HP OneView süitini duyurdu. Ağ yapılandırması manüel işlemlere göre 24 kat daha hızlı gerçekleştiriliyor. İş yükü manüel işlemlere göre beş kata kadar daha hızlı taşınabiliyor.

HP BladeSystem, HP ProLiant Generation 8 (Gen8) ve HP ProLiant Generation 7 ürünleri için tasarlanan HP OneView ise, veri merkezlerinde işbirliğini artırmak ve iletişimi güçlendirmek amacıyla tasarlandı. HP OneView tek bir ortak yönetim platformu sağlamak üzere geliştirildi.

Sistem yöneticileri sunucuları manüel işlemlere göre dokuz kat hızlı yapılandırabiliyor. Akıllı Arama, denetim masası, işlem akışı, şablonlar, ve cihazlar, bağlantılar ve sistem durumunun ilişki haritası gibi özelliklerle  kullanıcıya göre şekilleniyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN