Bilişim Dünyası 25 OCAK 2013 / 10:13

HP Grafik Sanatlar Müşteri Merkezi açıldı

Beşinci yaşını kutlayan, HP’nin Grafik Çözümler birimine ait HP EMEA Grafik Sanatlar Müşteri Merkezi son teknolojiyle donatılmış tanıtım ve eğitim tesisi yenilenen yüzü ve genişletilen kullanım alanı sayesinde,  piyasaya çıkan en yeni HP baskı çözümlerini ağırlıyor.

Barselona yakınlarındaki Sant Cugat del Vallès bölgesinde yer alan HP EMEA Grafik Sanatlar Müşteri Merkezi, 4 bin 26 metrekareye yayılan çok amaçlı bir sergileme alanı. HP Indigo, Designjet, Scitex ve IHPS yazıcıları ve baskı makineleri ile birlikte bu teknolojilerle uyumlu sayısız uygulama bu merkezde sergileniyor.

Özel uygulama alanları

HP EMEA Grafik Sanatlar Müşteri Merkezi, baskı hizmetleri sağlayıcılarının (PSP) hizmet kapasitesini genişletecek ve gelir akışını artıracak yaratıcı ürünleri ön plana çıkaracak şekilde özel bölümlerle yeniden düzenlenmiş durumda. Bir köşede HP Lateks Mürekkep Teknolojileri ile yapılabilen grafik dekorlarla donatılan özgün bir kafe varken, diğer köşede dijital kitaplar yer alıyor. HP’nin fotoğraf pazarındaki liderliğini yansıtan özel bölümde ise, HP Indigo baskı makineleriyle hazırlanan fotokitaplar, takvimler ve fotoğraf kartları sergileniyor.  HP Designjet Z serisinden çıkan yüksek kalitedeki fotoğraf baskıları da yine aynı alanda görücüye çıkıyor.

Merkez, sabit sergilenen HP Scitex FB7600 Endüstriyel Baskı Makinesi ve ödüllü HP Designjet L28500 Yazıcı gibi HP’nin en iyi ürünlerine de ev sahipliği yapıyor. Sektörün en büyük cihazlarından biri olan ve HP’nin en etkili tabaka beslemeli dijital baskı makinesi de bu yenilenme sonrası merkezde yerini alacak.

Merkez, 2013’ün sonlarında piyasaya sürülmesi düşünülen son teknoloji ürünlerini yakından görmek isteyen ziyaretçileri de tesiste ağırlayacak. Bu çözümler arasında, esnek paketleme için tasarlanan rulodan ruloya HP Indigo 20000 Dijital Baskı makinesi ve karton uygulamalarını katlama işlemlerinde kullanılan tabaka beslemeli HP Indigo 30000 Dijital Baskı Makinesi de var.

EMEA Grafik Çözümler Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Manel Martinez, HP EMEA Grafik Sanatlar Müşteri Merkezi’nin yeni görünümü hakkında, “HP, çığır açan baskı çözümleri sayesinde her daim pazar lideri olmuş, müşterilerine yönelik karlılık getiren bir büyüme göstermiş ve piyasada rekabeti artırmıştır” dedi ve sözlerine şöyle devam etti: “Ürünlerimizi göz önüne serdiğimiz bir alan sunarken, aynı zamanda müşterilerimizin kurumsal hedeflerini gerçekleştirecek geleceğin teknolojilerine daha fazla görünürlük ve erişilebilirlik sağlıyoruz" dedi.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics