Bilişim Dünyası 04 EKİM 2013 / 13:48

HP SAP HANA'yı sunuyor

HP Hizmet Olarak SAP HANA Çözümleri, kurumların doğru iş kararlarını alabilmesi için gereken gerçek zamanlı Büyük Veri anlamlandırma teknolojilerini sağlıyor. HP Hizmet Olarak SAP HANA Çözümleri, organizasyonların büyük çaplı sermaye ön yatırımı yapmadan Büyük Veriyi analiz ederek gerçek zamanlı olarak anlamlandırmasını sağlıyor.

HP , SAP HANA lisansını donanım altyapısı ve halihazırda kullanılan yönetim sistemine bağlayarak uygun maliyetli ve tam kapsamlı bir BT hizmet modeli sunuyor. Hizmet olarak BT modeli, kurumların sermaye harcamalarını azaltarak toplam edinme maliyetini düşürüyor. Bu sistemde kurumlar toplam çözüme aylık abonelik ücreti ödemenin dışında herhangi bir harcama yapmıyor.

Hizmet olarak BT çözümü BAP sertifikalı HP AppSystem SAP HANA üzerinde kullanılıyor. Büyük veriyi iş faaliyetleri için makul bir süre ve maliyetle anlamlandırarak doğru iş kararları alabilmeyi sağlıyor.

SAP Veritabanı ve Teknoloji Çözümleri Kıdemli Başkan Yardımcısı Eric Johnson, “Stratejik iş ortağımız HP ile birlikte kurumların işlerini en iyi şekilde yürütmeleri için gereken entegre çözümleri sağlıyoruz. Bu çözüm, SAP’nin doğrudan veya HP gibi değerli iş ortakları aracılığıyla, kurumlara kritik iş süreçleri için uçtan uca yönetilen bulut hizmetleri sunmak amacıyla geliştirdiği HANA Kurumsal Bulut stratejisinin bir parçasını oluşturuyor.”dedi.

 
ETİKETLER : HP sap hana

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics