Bilişim Dünyası 27 MAYIS 2013 / 08:09

HP, yazılımda zirve yapacak

İstanbul, 5 Haziran’da HP Yazılım Zirvesi’ne ev sahipliği yapacak.

HP’nin bu yıl ilk defa düzenleyeceği ve Çırağan Sarayı’nda gerçekleşecek olan yazılım zirvesi; HP Türkiye Genel Müdürü Serdar Urçar, HP Yazılım Türkiye Ülke Müdürü Nil Bağdan, Turkcell CIO’su İlker Kuruöz, Harley Davidson Bosphorus CEO’su Emin Ali Çakırkaya, HP EMEA Bölgesi Yazılım Başkan Yardımcısı Rafael Brugnini ve Forrester Türkiye Ülke Müdürü Murat Yaşar gibi konuşmacılarla renklenecek.
Amaçlarının HP Yazılım Grubu’nun Türkiye’de kurumsal yazılım piyasasında uçtan uca bir çözüm sağlayıcı rolüne sahip olduğunu bir kez daha göstermek olduğunun altını çizen HP Türkiye Yazılım Ülke Müdürü Nil Bağdan, “Etkinlik içerisinde HP’nin vizyonu, HP Yazılım’ın genel vizyon içerisindeki yeri ve hedefleri ile başlayıp, şu ana kadar HP Yazılım’ın yaptığı yüksek yatırımlar sayesinde oluşturulmuş, baştan sona bütünleşik çalışan BT yönetim çözümleri portfoyü, güvenlik çözümleri ve bilgi yönetimi çözümleri anlatılarak, bu çözümler ve bütünleşmeleriyle ortadan kaldırılabilecek kayıplar ve problemler, kazanılabilecek faydalar sunulacak. Bu çözümleri uygulayan HP iş ortakları ve HP müşterilerinin sunumları ile de gerçekleştirilen başarı hikâyeleri dinleyicilere aktarılacak” şeklinde konuştu.

“En kapsamlı yazılım zirvesi olacak”
HP Yazılım ailesi olarak ilk defa geniş kitleye bu kadar kapsamlı bir tanıtım yapacaklarını ifade eden Bağdan, “Amacımız, HP Yazılım Grubu’nun Türkiye’de kurumsal yazılım piyasasında uçtan uca bir çözüm sağlayıcı rolüne sahip olduğunu bir kez daha göstermek. Özellikle HP Yazılım olarak - Bulut, Büyük Veri, Güvenlik, Bilgi Optimizasyonu, BT Performans Ailesi-ALM, PPM, ITSM, ITAM, BSM ve BSA alanlarında oturumlar düzenleyeceğiz. Müşterilerimiz ve iş ortaklarımızın HP Yazılım Çözümlerinin işlerine nasıl yardımcı olabileceğini ve hayallerini nasıl gerçeğe dönüştürebileceklerini görüp ilham alacaklarına inanıyoruz” dedi.
Etkinliğin benzerlerinin şimdiye kadar Moskova, Dubai ve Johannesburg şehirlerinde “HP Performance Tour” olarak yapıldığını kaydeden Nil Bağdan sözlerini şu şekilde bitirdi:
“Etkinliğimizin İstanbul ayağı ‘HP Yazılım Zirvesi’ adı altında gerçekleşecek. Yaklaşık 250-300 kişilik bir katılım hedefliyoruz. İş ortaklarımız ile birlikte, CxO, BT Direktörü, BT Müdürü, BT Uzmanı ve Uygulama Mimarları seviyesinde bir katılım olmasını bekliyoruz. Bu yıl ilki düzenlenen bir etkinliğimizi geleneksel hale getirip her sene HP Yazılım Zirvesi olarak gerçekleştirmeyi ümit ediyoruz.”
ETİKETLER : Sayı:923

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics