Bilişim Dünyası 11 ARALIK 2011 / 14:39

Huawei Kurumsal Çözümler yeni kanal programını iş ortaklarıyla paylaştı

Huawei, telekom konusundaki deneyim ve uzmanlığını kurumsal çözümler pazarına yönelterek, Huawei Enterprise (Kurumsal Çözümler) Türkiye yapılanmasını tamamladı. Huawei Enterprise, hedef ve stratejisi doğrultusunda yeni kanal yapılanmasını ve ürün portföyünü İstanbul’da gerçekleştirdiği Partners’ Day etkinliğinde iş ortaklarıyla paylaştı. Huawei Enterprise, Türkiye’deki ilk dağıtıcısı olan Penta ile anlaşmasını da bu toplantıda kamuoyuna ve iş ortaklarına açıkladı.
Ulaşım, kamu hizmetleri, finans, eğitim, enerji, sağlık gibi sektörlere dönük kurumsal çözümler geliştiren Huawei, geçtiğimiz ay Ankara-Eskişehir hızlı tren hattının izleme ve güvenlik anlaşmasını da Savronik ile imzalamıştı. Türkiye’nin daha verimli ve sağlıklı bir ekonomiye sahip olmasının yolunun, kurumsal çözümlerden geçtiğini belirten Huawei Enterprise Kanal Direktörü Altan Cengiztekin, Huawei teknolojisi ve yeni kanal yapılanmaları sayesinde Türkiye ile birlikte büyüyeceklerini söyledi. Cengiztekin, iş ortakları buluşmasında, “Elbette bunu tek başımıza yapmayacağız. Türkiye’deki iş ortaklarımız olan sizler yeni projelerle bu başarıya ortak olacaksınız. Kanal programımızın temelinde karşılıklı kazanma prensibine dayanan yenilikçi unsurlar mevcuttur. İş ortaklarımızın kolay bir başlangıç yapabileceği ve yaptıkları yatırımların karşılığını en hızlı şekilde geri alabilecekleri bir model oluşturduğumuza inanıyoruz”dedi.
Huawei’nin Türkiye’deki ilk kurumsal çözüm ortağı olmaktan büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden Penta Bilgisayar Genel Müdürü Mürsel Özçelik, “Bu işbirliği ile güçlü kanal yapımızı kullanarak, Huawei’in Türkiye’deki ürün yaygınlığını artırmayı planlıyoruz. Huawei teknolojisiyle geliştireceğimiz anahtar teslim projelerle sektörde fark yaratacağımıza inanıyoruz” diye konuştu.
ETİKETLER : Sayı:849

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics