Bilişim Dünyası 23 ARALIK 2016 / 16:04

Huawei ve SimpliVity işbirliği işletmelere fırsatlar sunacak

Bilişim teknolojileri alanında en hızlı büyüyen şirketlerden ikisi olan Huawei ve SimpliVity, önemli bir işbirliği gerçekleştirdi. Dönüşümlü OmniStack teknolojisinin Huawei FusionServer üzerinden satışa sunulmasıyla birlikte, SimpliVity’nin en üst düzeyde konsolide edilmiş platformunun verimliliği, kullanım kolaylığı ve esnekliği artacak.

SimpliVity, dönüşümlü OmniStack teknolojisinin Huawei FusionServer üzerinde satışa sunulduğunu duyurdu. Huawei FusionServer'lı OmniStack, SimpliVity'nin tümüyle flaşlı Hyper Converged modellerinde sunuluyor ve tüm flaşın hızını ve güvenilirliğini, SimpliVity'nin en üst düzey konsolide edilmiş platformunun verimliliği, kullanım kolaylığı ve esnekliği ile sunuyor.

 

SimpliVity ve Huawei, uluslararası aşırı konsolide sektörü genişletmek ve yönetmek için önemli bir işbirliği gerçekleştirdi. Huawei'nin Bilgi Teknolojileri Sunucu Ürün Hattı Başkanı Qiu Long, "Huawei, SimpliVity ile gerçekleştirdiği ortaklık ile müşterilerine dünya çapında değer katmaya devam ediyor. SimpliVity OmniStack teknolojisini çalıştıran Huawei sunucuları, hiper dönüştürülmüş altyapıya ihtiyaç duyan işletmeler için kazan-kazan fırsatı sunmakta olduğunu gösteriyor” dedi.

 

SimpliVity CEO'su Doron Kempel, "SimpliVity'nin devrim niteliğindeki hiper dönüştürme teknolojisini Huawei’in hem sunucuları ve hemde güçlü küresel ayak izi ile birleştirerek, daha fazla müşteri  SimpliVity'in sunduğu benzersiz avantajları fark edebilecek. Müşterilerin hiper dönüştürülmüş altyapı konusunda seçim yapmak istediğini biliyoruz ve teknolojimizi dünyanın önde gelen sunucu sağlayıcıları Cisco, Lenovo, Dell ve şimdi Huawei ile birlikte sunuyoruz. SimpliVity, endüstrinin önde gelen sunucu platformlarında, hiper dönüştürme çözümünü sunarak müşteri ihtiyaçlarını öne ve merkeze koymaktadır " dedi.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics