Bilişim Dünyası 07 HAZİRAN 2010 / 11:52

Huawei, YASAD’a üye oldu

Huawei, Türkiye’de yazılım sektörünün gelişimi ve dünyaya yazılım ihracatının artırılması için faaliyet gösteren YASAD’ın (Yazılım Sanayicileri Derneği) yeni üyesi oldu. Bu yıl Türkiye’de açtığı dünyadaki en büyük ikinci Ar-Ge merkeziyle sadece Türkiye telekomünikasyon sektörü için değil, Avrupa ve Orta Asya’yı da içine alan geniş bir coğrafyaya hizmet sunan Huawei, Türk telekomünikasyon sektörüne katkısını pekiştirmek üzere gerçekleştirdiği işbirliği çalışmalarına YASAD üyeliğini de ekliyor.
Huawei Türkiye Pazarlama Müdürü Tufan Ünal, “Ar-Ge gücümüz, Huawei olarak bizi dünya lideri durumuna getiren en temel sebeplerden biri. Türkiye’nin potansiyeline verdiğimiz önem gereği, dünya çapındaki 15’inci Ar-Ge ve inovasyon merkezimizi de Türkiye’de açtık. YASAD’a katılımımızla birlikte Türkiye’nin yazılım ülkesi olma potansiyeline daha da katkı sağlama fırsatı bulacağız” dedi.
ETİKETLER : Sayı:774

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN