Bilişim Dünyası 30 OCAK 2014 / 16:09

IBM en başarılı dağıtıcısını seçti

İndeks Bilgisayar, IBM tarafından düzenlenen 2014 Yazılım Grubu Çözüm Ortakları Yıllık Toplantısı’nda “Yılın En Başarılı Distribütörü” ödülünün sahibi oldu.

İndeks Bilgisayar, IBM’nin 2013 yılı içinde geniş ekosistemi içerisinde çeşitli kategorilerde en iyi performans gösteren çözüm ortaklarını ödüllendirdiği 2014 Yazılım Grubu Çözüm Ortakları Yıllık Toplantısı ve 2013 Yılı Ödül Töreni’nde “Yılın En Başarılı Distribütörü” ödülüne layık görüldü. 1996’dan bu yana IBM ürünlerinin distribütörlüğünü yapan İndeks Bilgisayar, bu kategoride verilen ödülü arka arkaya üçüncü kez almış oldu.

En yüksek ciroya sahip IBM distribütörü olan İndeks Bilgisayar, Türkiye genelinde IBM ürünlerinin satışı ve dağıtımı konularında göstermiş olduğu başarılar sayesinde, 23 Ocak Perşembe günü Chilai Bebek'te gerçekleştirilen toplantıdan ödülle ayrılarak bu kategoride verilen ödülü üst üste üçüncü kez almış oldu.

Index Grup CEO’su Erol Bilecik, ödülle ilgili değerlendirmesinde, “IBM Yazılım ekibimiz başta olmak üzere tüm çalışma arkadaşlarımıza emekleri için, IBM iş ortaklarımıza destekleri için ve değerli üreticimiz IBM’e de bize layık gördüğü bu özel ödül için teşekkür ediyoruz. Önümüzdeki yıllarda daha nice başarılara hep birlikte imza atmayı umuyoruz" dedi.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN