Bilişim Dünyası 12 TEMMUZ 2016 / 11:18

İç mekan baskısında yeni teknoloji

Epson’un geniş format fotoğraf yazıcısı SureColor SC-P10000; 600 x 600dpi çözünürlükle iç mekan baskıda kalite ve hızı buluşturuyor.  44 inçlik yazıcı iç mekan poster, afiş, mimari ve CAD çizimleri ile bir baskı sunuyor. Epson SC-P10000 PrecisionCore MicroTFP baskı kafası sayesinde düşük baskı modlarında bile iyi sonuçlar üretebiliyor. Modelde bulunan yeni geliştirilmiş kamera tabanlı kağıt besleyici dengeleyici sayesinde iş akışında kesintiler minimuma iniyor.
Epson’un yeni UltraChrome Pro, 10 renkli mürekkep seti baskı kalitesinde fark yaratıyor. K4 ve Çok Boyutlu Damlacık Teknolojisi (MSDT) ile düşük gren etkisi karşımıza çıkıyor. Epson Renk Kalibrasyonu yardımcı programı sayesinde de renk reprodüksiyonu kolayca yönetilebiliyor. Epson SC-P10000’de yer alan şeffaf yazıcı kapağı penceresi ve rulo kapağı penceresi, kullanıcıların baskının durumunu ve kalan kağıt miktarını kontrol etmesine olanak tanıyor. Baskı tamamlandıktan sonra baskı kafası ve mürekkep kapağı, konumları sayesinde kullanıcı tarafından temizlenebiliyor ki bu da bakım maliyetlerinde tasarruf imkanı sağlıyor.
ETİKETLER : Epson SureColor SC-P10000

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN