Bilişim Dünyası 29 OCAK 2017 / 15:19

İçerik yönetiminde işbirliği

Görüntü yakalama tarayıcıları üreticisi Plustek Inc., elektronik içerik yönetimi (ECM) şirketi CBKSoft ile işbirliği yaptı. enVision Scan Station, kağıda basılı belgeleri birkaç tuşlamayla dijitale dönüştürüp, merkezi enVision belge yönetimi sunucusuna gönderebilen Plustek eScan ağ tarayıcısını kullanarak, işletmelerin tarama verimini artırıyor.
Kullanımı kolay Plustek eScan ağ tarayıcı serisi, tamamen bağımsız yapısıyla bilgisayara gerek kalmadan çalışıyor. Geniş dokunmatik ekrana tıklayan kullanıcılar, belge türünü ve gönderilecek hedefi seçebiliyor. Dahili kablolu ağ ve Wi-Fi bağlantılarına sahip tarayıcı, veri belgeleri, uyum dokümanları, bildirimler, faturalar gibi çok sayıda farklı muhasebe odaklı belge türünü tarayıp okuma, analiz, işleme ya da basit biçimde arşivleme amaçlı olarak enVision ortamına gönderebiliyor.
Plustek Satış Müdürü Ibrahim Shen, “enVision, yüksek verimli belge yönetim deneyimi sağlayarak, kağıda basılı belgeler içinde kaybolmuş şirketlerin işini kolaylaştırıyor” derken, CBKSoft Genel Müdürü Salih Kanlı ise, “İşletme verimini arttırmak ve manuel veri girişini azaltmak üzere, düzensiz kağıt belgeleri organize edilmiş dijital veriye dönüştüren bu sistemle yönetimlerin üzerindeki yük azalıyor ve onaylanacak faturalar tek merkezde toplanarak bekleme süreleri azalıyor” bilgisini verdi.
 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN