Bilişim Dünyası 12 MAYIS 2015 / 10:38

ICT Smart Update için geri sayım

Vector Bilgi Teknolojileri, 26 Mayıs günü ICT Smart Update etkinliği düzenliyor. Yazar, seslendirme sanatçısı ve sunucu Yekta Kopan’ın sunumuyla Sakıp Sabancı Müzesi’nde bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilecek olan etkinlik “IT is Art” konsepti ile gerçekleştiriliyor.

Bilgi teknolojilerini üretenlerin, geliştirenlerin ve uygulayanların birer sanatçı olduklarını düşündüklerini kaydeden Vector Bilgi Teknolojileri Genel Müdürü Serdar İçağasıoğlu, şu açıklamayı yaptı.

“Bilgiyi ekrana getiren, başarıyı rakamlara döken, sınırları ortadan kaldırıp kıtaları buluşturan bilgi teknolojileri ve birlikte teknoloji yaratan bir profesyoneller topluluğundan bahsediyoruz. ‘IT is Art’ konseptinde; yenidünya sanatçılarından oluşan yaratıcı bir kitleye yani tüm elit BT yöneticilerine ve yaratıcılarına hitap ediyoruz.

Geleceğe yön veren, birbirinden değerli yerel ve küresel teknoloji şirketlerinin temsilcileri, kamu sektörünün önemli oyuncuları ve ülkemiz ekonomisine katma değer üreten yerel ve çok uluslu elit şirketlerin yöneticileri ICT Smart Update çatısı altında bir araya gelerek, gelişmeleri aktarma ve birebir görüşme yapma imkânı buluyorlar. Konsepti itibariyle her yıl sadece sınırlı sayıda ve seçilmiş katılımcılarla gerçekleştirilen üst düzey bir etkinlik olan ICT Smart Update ile misafirlerin zamanlarını en verimli şekilde değerlendirip, tespit ve teorilerini muhataplarına aktarabilmelerini ve ihtiyaçlarına yönelik çözümleri doğru kanallar üzerinden alabilmelerini amaçlıyoruz.”

 

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics