Bilişim Dünyası 02 HAZİRAN 2014 / 09:06

ICT Smart Update OT/VT uzmanlarını buluşturdu

ICT Smart Update’14 etkinliğinde  katılımcılar; kurumsal doğru depolama yatırımlarını, yenilikçi yazılımları ve OT/VT sektöründeki yeni eğilimleri paylaştı.

ICT Smart Update’14, 27 Mayıs’ta Çırağan Palace Kempinski’de gerçekleştirildi. Açılış konuşmasını Vector Bilgi Teknolojileri Genel Müdürü Serdar İçağasıoğlu’nun gerçekleştirdiği etkinlik “Altın Değerinde Güncellemeleriniz Var” temasıyla, depolama konusu üzerinde durdu. Uzmanlar OT/VT sektörün eğilimlerini, yenilikçi yazılımlar ve çalışmalarını paylaştı. Etkinlik EMC ve VMware ana sponsorluğunda gerçekleştirildi. Motorola, Zebra, Wavelink, Trinoks, SAP B1, Panasonic, PayFlex İnnova, Kiosk İnnova ve Avnet de etkinliğe destek veren diğer şirketlerdi.
ICT Smart Update’14’ü değerlendiren Unilever Saha Geliştirme Sorumlusu Mustafa Taşdemir yeniliklerden haberdar olmak adına bu etkinliğin bu yıl da verimli geçtiğini ifade etti. İnceledikleri yeni ürünlerden etkilendiklerini ve bazı anlaşmaların ilk adımlarını attıklarını dile getiren Taşdemir, Unilever’deki gelişmeleri “Saha gelişmeyi zorluyor. Bize daha ileri teknoloji kullanmak için talep geliyor. Mobil terminallerden tabletlere geçiyoruz. Raporların görselleştirilmesi, satış ekibinin performansı, veri girişi kolaylığı, katalog yüklenmesi gibi avantajların farkında olduğumuz için bu dönüşümü yıl içinde tamamlamayı düşünüyoruz” sözleriyle ifade etti.
Etkinlikle ilgili Toyota Uygulama ve Geliştirme Birim Yöneticisi İlker Apaydın da “Çalıştığımız şirketlerle güven pekiştirdiğimiz bu etkinlik, yeni gelişmelerden haberdar olmak için oldukça değerli” yorumunu yaptı.
Neler konuşuldu?
Etkinlikte E.C.A. Emar Servis Zebra ile Nasıl Mobilize Oldu?, Kaç Yıldızlı Bir Hizmet İstersiniz?, EMC Vizyon ve Stratejileri, Motorola Solutions’u Satın Alan Zebra Nereye Koşuyor?, Modern Veri Merkezi, Motorola İçin Oyun Yeni Başlıyor, Panasonic B2C, EMC ile DPAD (Data Protection and Availability), Kablosuz Ağ Çözümleri, Akıllı Depoların Konuşma Zamanı Geldi, Kiosk İnnova İle Geleceğin Çözümleri başlıklı sunumlar yapıldı.
ETİKETLER : Sayı:974

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN