Bilişim Dünyası 25 EYLÜL 2013 / 11:19

ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi'13 ortak oturumlarla devam ediyor

 

ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi'13 2. günü Haliç Salonu'nda yapılacak olan ortak oturum ile başladı.

Intel, Ortadoğu Türkiye ve Afrika Bölge Başkanı Ayşegül İldeniz "Şimdi ve Gelecekte Sıçrama Etkisi" konulu konuşması ile sahnede.

Ayşegül İldeniz: "Gelişmiş ülkelerdeki insanlar geleceğe, gelişmekte olan ülkeler ise geçmişe dair arama yapıyorlar. Artık her türlü sosyal, siyasal aktivitesini sosyal ağlar üzerinden gösteren halklarla karşı karşıyayız"

Samsung SDS, Global İş Birimi Başkan Yardımcısı Jack Kim, günün ilk konuşması için #bilisimzirvesi '13 sahnesinde. #ictsummitnow

Jack Kim: "Akıllı bir binayla enerji maliyetlerinde %10luk düşüş, ekipmanın ömrü konusunda %3lük bir artış hedefleniyor. Bir şeyleri akıllı hale getirmek sadece veri toplamak değil,bunların entegre olarak kullanılması ve yönetilmesidir."

 

Mobil Servis Sağlayıcı İş Adamları Derneği (MOBİLSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Prof.Dr.Kerem Alkin konuşmasını yapmak üzere ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi'13 sahnesinde. #bilisimzirvesi#ictsummitnow

 
ETİKETLER : Intel

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN