Bilişim Dünyası 05 EYLÜL 2013 / 12:18

ICT Summit NOW'da 5 kişi gel, 3 kişi öde

13. Bilişim Zirvesi, 5 katılımcıdan sadece 3 katılımcı ücreti alıyor.

Dr. Martha Rogers - Peppers&Rogers/ Kurucu Ortak, Robert Shaw – Atos/ blueKiwi-  CEO,  Michel Combes - Alcatel - Lucent, CEOGary Adey - Vodafone Global Enterprise, Commercial Marketing Director, Prof. Dr. Davut Kavranoğlu - T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Bakan Yardımcısı gibi sektörde önde gelen uzman isimlerden oluşan  ana tema konuşmacıları dışında 300’ü aşkın vizyoner konuşmacı ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi’nde hakim oldukları konuların gelecek adımları hakkında ipuçları verecek.

Daha hiçbir şey görmediniz!” sloganını sahiplenen zirve, “ICT Summit NOW (New Old World)” adını alıyor. Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarının en büyük bilişim zirvesi olmanın yanı sıra farklı coğrafya ve kültürlerden iş ve teknoloji liderlerinin buluşturmasıyla dünyanın en önemli bilişim zirvelerinden biri oluyor. “Daha hiçbir şey görmediniz!” sloganını sahiplenen zirve, Vodafone ana sponsorluğunda 24-26 Eylül 2013 tarihlerinde  Haliç Kongre Merkezi’nde buluşturacak.

Teknolojinin her yönü

Zirvede alanında uzman, sıra dışı ve vizyoner konuşmacılar, panelistler; Büyük Veri, Bulut Bilişim, Makinelerarası İletişim (M2M), Yapay Zeka ve Biyometri, Ar-Ge ve Teşvikler, e- sağlık/m-sağlık, Telekom, Savunma ve Ulusal Bilgi Güvenliği, Enerji ve Verimlilik, Finans ve Bankacılık, Eğitimde Bilişim, Akıllı Şehir İstanbul, Dijital Yaşam ve Oyun konularını işleyecekler.

 5 kişi gel, 3 kişi öde

ICT Summit NOW' da sektörel ortaklıklar, işbirlikleri, paydaşlıklar çerçevesinde zirve buluşmalarının daha uygun olması adına bir kampanya var. Zirveyi hazırlayan İnterpromedya, 5 kişi katıl, 3 kişi öde diyor. Bilişim zirvesinin en önemli özelliklerinden biri de, uzmanlık alanlarına göre toplantı ve konferansların düzenlenmesi sayesinde, bilişim sektöründe ortak iş alanlarında çalışan katılımcıların buluşabilmesini sağlaması. Bilişim sektöründe uzmanlarının  bir araya az gelebildiği  konularda sektördeki isimleri bir araya getirerek  tanışma ve ortak çalışma fırsatı sağlıyor.

Zirvede ücretli kayıt olan ziyaretçiler dışındaki ziyaretçiler de  isterlerse; Oyun Konferansı, Yapay Zeka ve Robot Teknolojileri Forumu, Dijital Yaşam Oturumları, Akıllı Şehir İstanbul Konferansı, İş ve Teknoloji Sunumları ve Sektörü Geliştirme Forumları ücretsiz olarak dinlenip, ilgili konulardaki tema alanları da ücretsiz ziyaret edilebilecek.

Rekor Katılım
ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi ismini almadan önce “ICT SummitEurasia Bilişim Zirvesi” ismiyle anılan organizasyon, 2009-2012 dönemi içerisinde ziyaretçi sayısı, her sene artarak toplamda 20000’e yakın kişiye ulaşmış, yerli ve yabancı toplamda 752 basın mensubu zirveyi takip ederken, 1000’e yakın konuşmacı; konferans, forum ve oturumlarda sahne almıştı. Yine aynı dönem içerisinde 400’e yakın sponsor zirveye destek olmuştu.

Toplam 28 bakanlık, resmi kuruluş ve STK desteğiyle düzenlenen ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi’13’te bu yıl; 22 ayrı konudaki konferans ve forumlar içinde 117 panel ve sunum gerçekleşirken, 6 binin üzerinde katılımcı hedefleniyor.

Zirve ile ilgili konuşmacılar,  konular ve  detaylar ve çevrimiçi kayıt bilgilerine www.ictsummitnow.com üzerinden de ulaşılabilir.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics