Bilişim Dünyası 06 NİSAN 2015 / 09:27

IdeaSoft e-ticaret ekosistemi oluşturuyor

IdeaSoft, 4 büyük şehirde düzenlediği toplantılar ile mevcut bayilerine ve bayi ağına katılmak isteyen bilişim şirketlerine e-ticaret dünyasının güncel değişkenlerine yönelik detaylı bilgiler aktardı. IdeaSoft, bayileri ile birlikte Türkiye’de değeri 10 milyon TL’ye ulaşan bir ekosistem oluşturmayı hedefliyor.

İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da gerçekleştirilen ve geniş katılımın olduğu etkinliklerde, katılımcılara yazılım dünyasının güncel değişkenlerine yönelik eğitim verilmesinin yanı sıra, e-ticaret alanında detaylı bilgiler ve IdeaSoft’un 2015 vizyonu ile gelecek planları aktarıldı.

IdeaSoft Genel Müdürü Seyhun Özkara, “IdeaSoft olarak e-ticaret alanında 10 yıllık bir tecrübemiz var. 5000’den fazla KOBİ’nin e-ticaret alanındaki gücünün ve başarısının arkasında biz varız. E-ticaret sitelerine, ihtiyaçlara yönelik hızlı ve etkili çözümler sunan IdeaSoft, 4 büyük şehirde gerçekleştirdiğimiz bayi toplantılarıyla, e-ticaret sektörünün nabzını tutup, bünyesine yeni bayiler katarak sektördeki lider konumu güçlendirdi. Çok büyük olan pazarda bayi ve iş ortaklarımızla beraber büyümeye devam edip, yeni birçok ilde bayilik vereceğiz. IdeaSoft çözümlerini sunan ve buna kendi sunduğu yan servisleri de ekleyen bayilerimizle birlikte 10 Milyon TL’ye varan bir ekosistem oluşturmayı hedefliyoruz.” dedi.

 
ETİKETLER : 1016

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics