Bilişim Dünyası 02 NİSAN 2013 / 10:41

IEEE başkanı Kadir Has Üniversitesi'nde

Bilim-Mühendislik alanındaki en önemli örgütlerden biri olan ve 160 ülkede 400 binden fazla üyesi bulunan Dünya’nın en büyük meslek odası Electrical and Electronics Engineers (IEEE)’in yeni seçilen Başkanı  Prof. Jose Roberto Boisson de Marca 5 Nisan Cuma günü Kadir Has Üniversitesi’ne geliyor.

1884’te kurulan IEEE’nin Kuzey Amerika dışından seçilen ilk başkanı Prof. Jose Roberto Boisson de Marca Kadir Has Üniversitesi bir konuşma yapacak.

Boisson de Marca IEEE’nin ve örgütün ülkemizde ve bölgedeki faaliyetleri hakkında bilgi paylaşımının yanı sıra yenilikleri, teknolojilerin gelişim yönlerini, önündeki zorlukları ve fırsatları katılımcılar ile paylaşacak.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN