Bilişim Dünyası 01 TEMMUZ 2011 / 17:08

İGDAŞ’ta otomasyon BBS’den

BBS ile gerçekleştirilen proje ile İGDAŞ; Bakım Onarım Şefliği’nin ihtiyaçlarını web tabanlı bir uygulama ile karşılamaya başladı.
Dört buçuk milyonun üzerinde abonesi olan ve 100’den fazla noktada hizmet veren İGDAŞ, Bakım Onarım Otomasyon projesi ihtiyacını Bilgi Birikim Sistemleri (BBS) ile bir projeyle sonuçlandırdı.
İGDAŞ Bilgi Sistemleri Müdürlüğü Yazılım Koordinatörü İsmail Kayar, bu otomasyon projesinde proje paydaşlarının uyumlu ve paralel çalışmalarının, projenin başarısında en önemli faktör olduğunu belirtti.
BBS Kurumsal İş Uygulamaları Müdürü Hakan Çiftçi de proje ile ilgili şu detayları paylaştı:
“İGDAŞ’ın bu proje ile hedefi; Bakım Onarım Şefliği ihtiyaçlarını web tabanlı bir uygulama ile karşılamaktı. Bu hedefi hızlı ve etkin bir şekilde gerçekleştirerek, şefliğin faaliyetlerine katkı sağlayan bir araç sunmuş olduk. Bu projeyle bina, ekipman, bakım ve onarım yönetimi elektronik ortamda sağlanabiliyor. Proje hedeflerimizi başarılı bir şekilde gerçekleştirmemizde proje metodolojimiz ve İGDAŞ ekibinin uyumlu çalışması önemli birer etken oldu.”
ETİKETLER : Sayı:828

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN