Bilişim Dünyası 18 ARALIK 2011 / 17:02

İhtiyaç duyulan bütün iş süreçleri tek platformda

miyO, BT dünyasında 17 yıllık ERP proje
uygulama ve özel yazılım geliştirme tecrübesi ile iş süreçlerinin bütünsel olarak tek üründe geliştiren bir müşteri ilişkileri yönetim otomasyon yazılımı. miyO Türkiye Genel Müdürü Mehmet Osman Tunç, Türkiye bilişim pazarında, miyO ürünü içindeki her modülün, müşteriye özel kutulanmamış ve ayrı bir program olarak satıldığını vurguladı. Türkiye’de satışa sunulan, ithal edilerek veya yazılım evlerinin geliştirmiş olduğu CRM ürünlerinin kapsam olarak eksik kaldığı veya maliyetlerinin çok yüksek olması sebebi ile günümüz koşullarında işletmelere yetmediğini belirten Tunç, son 3 yılda yapılan yatırımlar ve Ar-Ge çalışmaları ile miyO Pro Ana Paketinin üretildiğini ifade etti.
Kurumsal şirketlerin ve kurumsallaşmada yol  haritası oluşturan şirketlerin talepleri göz önüne alınarak tek ürün olan miyO Pro Ana Paket, miyO CRM Ana Paket ve miyO Servis Ana Paketleri ile de kullanıcılara sunuldu.
Tunç, “miyO ürünleri, kullanıcılara sunduğu yetenekleri ile en basitinden en karmaşık süreçlere, KOBİ’lerden kurumsal şirketlere kadar, ihtiyaç duyulan bütün iş süreçlerini tek platformda topladı. Müşteriyi merkeze koyan bakış açısı ile üretilen miyO ürünleri, bu özelliği ile müşteri sürekliliğini hedefliyor. miyO Ürünleri, teknolojik ve uyarlanabilir veri tabanı altyapısı, kullanıcı dostu ara yüzü ile sektör bağımlı olmaktan çıkıp her şirketin kendi süreçlerine uygun kullanım sunuyor. Günümüz koşullarındaki rekabetlerde şirketin diğerlerinden sıyrılması ve sektöründe tutunabilmesi ekstra uğraşlar gerektiriyor. Bunun da, sağlanabilmesi için daha fazla güç ve daha fazla yönetebilirlikten geçiyor. Bilginin, dünyanın neresinde olursanız olun anlık olarak izlenebilirliği, takibi ve raporlanabilmesi şirketlere gerektiğinden fazla gücü de beraberinde getirir”şeklinde konuştu.
Diğer yandan miyO Türkiye pazar payını artırıcı çalışmalarına devam ediyor. Teknolojik marketlerden sonra miyO ilk dağıtıcılık anlaşmasını Arena Bilgisayar ile yaptı.
ETİKETLER : Sayı:850

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics