Bilişim Dünyası 18 MART 2014 / 09:42

İki çözüm için tek paket

Yasal log’lama en çok cafeleri ilgilendiriyor. Airospot sayesinde müşterileri daha iyi tanımak, ihtiyaca yönelik hizmetler geliştirmek mümkün. Cafe ve restoranlarda internete bağlanmak isteyen tüketici ilk önce Airospot ’un özel ekranıyla karşılaşıyor. Burada marka istediği anketi yapıp tüketicisini daha iyi tanıyabiliyor ya da kurum içi reklamla, müşterilerine özel fırsatlar sunabiliyor.

Öte yandan, yasal gereklilik ışığında sistemi kullanan kullanıcılara ait özlük bilgileri, kullandıkları cihazlara ait Mac adresleri, iç – dış IP bilgileri ve kullanım bilgileri Airospot tarafından gerektiğinde yasal mercilere sunulmak için kayıt altında tutulur. Sistem üzerinden müşteri kendi mobil cihazını kullanarakta bulunduğu yerden internete girebiliyor. Airospot’un sunduğu gelir paylaşım modelleri sayesinde başlangıç yatırımından ötesinde sermayeye sahip olmayan kafe ve restoranlar da bu özelliklerden faydalanabiliyor.

Öte yandan, Web Adam Mobil'in geliştirdiği sistem ile herhangi bir yazılımcı kiralamaya gerek kalmadan 30 dakika içerisinde istenen mobil web sitesini açabilmek mümkün. Mobil uygulamaya gerek kalmadan web sitesini, mobile uygun hale getirebilen sistemde tasarım için ‘sürükle bırak’ yönetimini kullanmak yeterli. Web Adam’ın firmalara sunduğu bu hizmetle yasal loglama ve mobil site tasarımına 49 liraya ulaşmak mümkün.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics