Bilişim Dünyası 18 MART 2014 / 09:42

İki çözüm için tek paket

Yasal log’lama en çok cafeleri ilgilendiriyor. Airospot sayesinde müşterileri daha iyi tanımak, ihtiyaca yönelik hizmetler geliştirmek mümkün. Cafe ve restoranlarda internete bağlanmak isteyen tüketici ilk önce Airospot ’un özel ekranıyla karşılaşıyor. Burada marka istediği anketi yapıp tüketicisini daha iyi tanıyabiliyor ya da kurum içi reklamla, müşterilerine özel fırsatlar sunabiliyor.

Öte yandan, yasal gereklilik ışığında sistemi kullanan kullanıcılara ait özlük bilgileri, kullandıkları cihazlara ait Mac adresleri, iç – dış IP bilgileri ve kullanım bilgileri Airospot tarafından gerektiğinde yasal mercilere sunulmak için kayıt altında tutulur. Sistem üzerinden müşteri kendi mobil cihazını kullanarakta bulunduğu yerden internete girebiliyor. Airospot’un sunduğu gelir paylaşım modelleri sayesinde başlangıç yatırımından ötesinde sermayeye sahip olmayan kafe ve restoranlar da bu özelliklerden faydalanabiliyor.

Öte yandan, Web Adam Mobil'in geliştirdiği sistem ile herhangi bir yazılımcı kiralamaya gerek kalmadan 30 dakika içerisinde istenen mobil web sitesini açabilmek mümkün. Mobil uygulamaya gerek kalmadan web sitesini, mobile uygun hale getirebilen sistemde tasarım için ‘sürükle bırak’ yönetimini kullanmak yeterli. Web Adam’ın firmalara sunduğu bu hizmetle yasal loglama ve mobil site tasarımına 49 liraya ulaşmak mümkün.

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN