Bilişim Dünyası 02 NİSAN 2011 / 02:04

İkinci Türkiye PLM Forumu için geri sayım

Dassault Systèmes tarafından düzenlenen Türkiye PLM Forumu’nun ikincisi 7 Nisan’da Marriott Hotel Asia’da yapılıyor. Fransa ve Türkiye Dassault Systèmes üst düzey yöneticileri, iş ortakları ve teknik uzmanlarının katılacağı Forum’da Dassault Systèmes’in geleceğe yönelik DS stratejisinde önemli yeri olan “Yaşam Gibi Deneyimler” kavramı ele alınacak.
Açılış konuşmasını Dassault Systèmes Türkiye Ülke Satış Müdürü Burak Süsoy ve Süleyman Müftüoğlu’nun yapacağı Forum’a Dassault Systemes Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Christian Nardin başta olmak üzere Fransa ve Türkiye Dassault Systèmes üst düzey yöneticileri, teknik uzmanlar ve Dassault Systèmes’in Türkiye’deki iş ortakları katılıyor.
Dassault Systèmes’in geleceğe yönelik DS stratejisinde de önemli bir yeri olan “Lifelike Experience” (Yaşam Gibi Deneyimler) kavramı ve bunların iş ve günlük hayata etkileri üzerinde durulacak forumun ana konuşmacısı ise Hexagon Studio CEO’su Jan Nahum olacak.
İkinci kez Türk ürün yaşam döngüsü dünyasını bir araya getirecek olan PLM Forum’da Dassault Systèmes’in 3 boyutlu tasarım ve PLM yazılımlarını kullanan ve farklı sektörlerden gelen Dassault Systèmes yöneticileri deneyimlerini birinci ağızdan katılımcılarla paylaşacak.
ETİKETLER : Sayı:815

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN