Bilişim Dünyası 23 ARALIK 2015 / 11:25

İletişim deneyimi ve kalitesi artıyor

Ses sistemleri markası Sennheiser’ın yeni ürünü SP 20, hem profesyonel hem de bireysel kullanıcıların iletişim deneyimlerini artırıyor. Sennheiser’ın sürekli hareket halinde olan profesyonel kullanıcılar için ürettiği SP 20 ses konferans cihazı, yankı engelleme özellikli mikrofonu ve yüksek kaliteli hoparlörleri ile iletişim deneyimini geliştiriyor. Bircom distribütörlüğü ile kullanıcılara ulaşan SP 20 profesyonel uygulamalar ile kullanılabildiği gibi, gündelik hayatta ve bireysel kullanımda da kullanıcılara yenilikçi işlevler sunuyor.
 
Cep telefonu ve tabletlere bağlanabilen SP 20, telefonun mikrofon ve hoparlör işlevlerini kendi üzerine alıyor. Sennheiser’ın geliştirilmiş yankı engelleme teknolojisi ve mobil cihazlara, dizüstü ve masaüstü PC’lere nazaran çok daha yüksek kalitedeki hoparlörleri ile sesli çağrı, konferans görüşmesi, ses kaydı, video izlemek veya müzik dinlemek için kullanılabiliyor.
 
USB ile masaüstü veya dizüstü bilgisayarlara da bağlanabilen SP 20, bir yandan kendini şarj ederken, bir yandan da telekonferans özelliklerinin doğrudan kullanılabilmesini sağlıyor. Aynı anda hem mobil cihazlara hem de PC’lere aynı anda bağlanabilen SP 20, böylece bilgisayar üzerindeki bir telekonferansı, cep telefonu üzerindeki bir başka konferans ile birleştirebiliyor. Tek şarj ile 20 saatlik konferans görüşmesi sunan SP 20, şarjın azalmaya başlamasını görsel ve sesli olarak bildiriyor ve böylece telefon konuşmalarının aniden kesilmesini önlüyor.
 
ETİKETLER : Sennheiser Bircom

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics