Bilişim Dünyası 05 ŞUBAT 2016 / 12:22

İletişim ve güvenlik Karel’de

Ramada Plaza Trabzon Hotel & SPA, güvenlik ve iletişim ihtiyaçları için Karel çözümlerini tercih etti. Dünyanın en prestijli oteller zinciri Ramada Hotels’in üyesi olan Ramada Plaza Trabzon Hotel & SPA’da açık ve kapalı alanların iletişimini Karel IPG İletişim Platformu ve  güvenliği Karel IP CCTV kamera ve kayıt sistemleri ile sağlanıyor. 45.000 m2 üzerinde hizmet veren tesisinin tüm iletişim ihtiyacı Karel çözümleriyle tek noktadan yönetilirken, operasyonel verimlilikte artış, maliyetlerde önemli ölçüde tasarruf elde ediliyor. Oteldeki mevcut Otel Yönetim Sistemi ile entegre çalışabildiği için özellikle tercih edilen Karel IPG İletişim Platformu, sunduğu zengin özellikleri ve esnek yapısı ile zaman içinde değişen ve artan iletişim ve güvenlik ihtiyacını en üst düzeyde karşılayabilme özelliğine sahip. Farklı iletişim ihtiyaçlarını tek çatı altında toplayan çok fonksiyonlu IPG İletişim Platformu, farklı sektörlerde kullanılan yazılımlara kolayca entegre olarak operasyonel verimliliği de artırıyor. En küçük işletmeden 64.000 çalışana kadar her ölçekte işletmenin kullanabileceği, esnek bir yapıya sahip olan sistem, santral özellikleri yanında tümleşik iletişim özellikleri de sunuyor. Karel Pazarlama Direktörü Nurşen Yıldırım, konuyla ilgili şu bilgileri verdi:
“Tamamen IP konfigürasyona sahip IPG İletişim Platformu, Otel Yönetim Sistemi ile entegre olması ile operasyonel iş akışında hız ve hatasız işleyiş sağlıyor. Sistem üzerindeki otomatik karşılama ve ses kaydı gibi özellikler ile verimlilik artıyor. Karel Mobil, web abone sayfası, WiFi telefonlar gibi kablosuz iletişim araçlarıyla çalışma imkanı sağlanırken, IP otel telefonları ile misafirler kesintisiz iletişim imkanına sahip oluyor.”
 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN