Bilişim Dünyası 16 OCAK 2014 / 14:56

İletişimde bulut santral devri

Millenicom, Bulut Santral hizmeti ile küçük ve orta ölçekli işletmelerin ve girişimcilerin telekomünikasyon maliyetlerini kullandığı yüksek teknoloji ile minimuma indiriyor. Millenicom'un Bulut Santral çözümü, dahili hat başına içerisinde 100 dakika konuşma, Cisco telefon bulunan paketini aylık 29,90 TL sabit ödemeyle müşterilerine sunuyor.

Bir santral ekipmanına ihtiyaç duymaksızın IP bulut teknolojisi üzerinden hizmet veren Bulut Santral, firmaların ekonomik ve güvenilir biçimde çağrılarını yanıtlamalarına, yönlendirmelerine, kaydetmelerine ve raporlamalarına yardımcı oluyor. Bulut Santral, işletmelerin telekomünikasyon giderlerini kontrol altında tutarak, beklenmedik gider kalemlerini ortadan kaldırıyor.

Bulut Santral'in bir avantajı da pahalı destek hizmeti ve ücretli güncellemelere gerek duymadan yazılımını yenileyebilmesi. Bu özelliği ile düzenli bakım takvimini takip etme ya da yazılım güncellemesi için ekstra bedel ödemek gerekmiyor.

 

 
ETİKETLER : Millenicom

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN