Bilişim Dünyası 30 HAZİRAN 2017 / 16:30

İlk yurtdışı ofis ABD’de açıldı

CRM ve elektronik finansal uygulamalar şirketi İdea Teknoloji Çözümleri, ilk yurtdışı açılımını gerçekleştirdi ve ABD’nin Boston kentinde açtığı ofisle küreselleşme adımını attı. Idea Technology Solutions LLC, ağırlıklı olarak İdea Teknoloji Çözümleri’nin saha satış yönetimi çözümlerini küresel pazarlara hazırlayacak, biyoinformatik başlığında araştırma ve proje geliştirme çalışmaları yürütecek.  İdea Teknoloji Çözümleri Genel Müdürü Emre İyibilir, ABD’de açtıkları yurtdışı ofisle ilgili planlarını şöyle açıkladı:
“Odağımız vergi teknolojileri ve saha satış yönetimi alanları. Yurtdışındaki faaliyetlerimiz şimdiye kadar, saha satış alanında, ağırlıklı olarak mevcut müşterilerimizin yurtdışındaki kardeş şirketleriyle bağlantılı olarak gerçekleşiyordu. Şu anda çözümlerimiz 19 ülkede kullanılıyor. Orta vadede çözümlerimizi, dış pazarlarda doğrudan satılabilecek hale getirmeyi planlıyoruz. Bu planın ilk adımında, şirketimiz Idea Technology Solutions LLC, bu yıl Boston’da faaliyete geçti. Amacımız; küresel bilgi birikimi ağında konumlanmak ve ürünlerimizi küresel pazarlara hazırlamak. Yurtdışı ofisimiz, ağırlıklı olarak, saha satış yönetimi ve biyoinformatik alanlarında çalışacak. Hedefimiz uzun vadede bölgesel bir şirketten global bir şirkete dönüşmek.”
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN