Bilişim Dünyası 09 NİSAN 2012 / 12:05

İMMİB Endüstriyel Tasarım Yarışması sonuçlandı

İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri,(İMMİB)’in  tasarımcı - sanayici ilişkilerini geliştirme ve Türk tasarımcılarını desteklemek amacıyla düzenlediği  İMMİB Endüstriyel Tasarım Yarışması’nda ödüller sahiplerini buldu. Dört farklı kategoride yarışan 452 başvurudan 32’si ödüle layık görüldü.
Metalden Mamül Ürünler kategorisi profesyonel sınıfında Tahsin Emre Eke, ZigZag adlı tasarımıyla birinci seçilirken aynı kategoride öğrenci sınıfında Okan Saatçı, Dav - Oc adlı tasarımıyla birinci oldu. Plastikten Mamul Ürünler kategorisi profesyonel sınıfında Burak Küre ve Alize Çetintaş, Hooked adlı tasarımlarıyla, öğrenci sınıfında Enes Büyüktopbaş ve Hande Özgeldi, Soysoy adlı tasarımlarıyla birinciliği elde etti. Elektrikli Küçük Aletler kategorisi profesyonel sınıfında Dilara Kan ve Burak Hündür, İnteraktif Ocak adlı tasarımlarıyla birinci seçilirken aynı kategoride öğrenci sınıfında Enes Büyüktopbaş ve Hande Özgeldi, Keyfin’e adlı tasarımlarıyla birinci oldu, Konsept 2011: Plastikten Mamul Ürünler Kategorisi / profesyonel sınıfında TeberdayGurbey, Koru adlı tasarımıyla, öğrenci sınıfında Selen Sarıel, HAG - Salata Hazırlama ve Servis Seti ile birinciliği kazandı.
ETİKETLER : Sayı:866

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN