Bilişim Dünyası 31 MART 2016 / 10:30

İmzayı mobilden atma zamanı geldi

E-GÜVEN, mobil cihazlar üzerinde belge imzalamaya olanak sağlayan JetOnay mobil uygulamasını kullanıcılarla tanıştırdı. iOS ve Android uyumlu uygulama ile kullanıcılar imza gerektiren işlemlerde zaman ve mekan sınırlaması yaşamıyor. Kullanıcılar cep telefonları ya da tabletlerindeki JetOnay uygulaması ile e-postalarının ekinde bulunan ya da telefonlarına daha önceden kaydettikleri belgeleri açabiliyor, mobil imzalarıyla imzalayabiliyor ve imzaladıkları belgeleri diledikleri kişilere yine uygulama üzerinden e-posta ile gönderebiliyorlar. JetOnay ile kullanıcılar farklı formattaki dokümanları mobil imza ile imzalayabiliyor, kendilerine gelen dokümanların imzalarını doğrulayabiliyor ve imzalı uygulama içinde arşivleyebiliyor.
JetOnay uygulaması özellikle KOBİ ölçeğinde ve imza yetkilendirmesine az sayıda çalışanın sahip olduğu yapılarda iş verimliliğini hızlandırıyor. Büyük ölçekli birden fazla lokasyonda çalışanları bulunan ve bu çalışanları onay süreçlerine dahil olan işletmeler tarafından da kullanıldığında JetOnay, iş akışlarının sorunsuz ve çok daha hızlı ilerlemesini sağlıyor.
 
ETİKETLER : E-GÜVEN JetOnay
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN