Bilişim Dünyası 05 EKİM 2010 / 12:59

Index Grup, Homend markasıyla elektrikli ev aletleri pazarında

Index Grup, Homend markası ve “Serving life” sloganıyla elektrikli ev aletleri pazarına güçlü bir giriş yaptı. Teknoloji, tasarım ve özgün fikirlerle, ev yaşamının kalitesini yükseltmek felsefesiyle piyasada yerini alan Homend için 5 milyon dolarlık bir yatırım yapıldı. Bu yatırımın büyük bir bölümü Ar-Ge çalışmaları için gerçekleştirildi. Ürünlerin tasarımı Türkiye’de yapılırken, üretimi ise yurtdışında gerçekleştiriliyor.
Geleceğin teknoloji dağıtım grubu olma vizyonu çerçevesinde çalışmalarını sürdürdüklerini kaydeden Homend Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik, Homend’in elektrikli ev aletleri piyasasında yerini almasına ilişkin şu açıklamayı yaptı: “21 yıllık teknoloji dünyasından edindiğimiz tecrübe ve birikimler doğrultusunda, Index Grup şirketlerine enerji ve sinerji sağlayacağına inandığımız Homend’in, elektrikli ev aletleri pazarında güçlü ve yenilikçi bir oyuncu olmasını sağlayacağız. Bu heyecanla, adımımızı atıyoruz. ‘Serving Life’ sloganımızla küresel bir marka olmak ana hedefimiz olacak.”
Homend Genel Müdürü Hakan Koçer de, Homend ürünlerine ilişkin şu açıklamayı yaptı: “Yatırımımızın ciddi bölümünü Ar-Ge’ye ayırıyoruz. Şık, birbiriyle uyumlu tasarımlara sahip ürünler yaratmanın yanı sıra teknolojiyi de kullanarak kadınların hayat kalitelerini yükseltmeyi amaçlıyoruz. Kadınların hayatta üstlendikleri birçok rol var. Biz de kadınlara bu rollerin hepsinde keyifle başrolü oynamalarını sağlamak amacıyla Homend markasını yarattık.”
Homend, ürünlerde, mutlaka bir ürün fikrinin var olmasına dikkat ediyor. Hem torbayla hem de torbasız çalışan elektrikli süpürge, narenciye sıkacağı olarak da kullanılan katı meyve/ sebze sıkacağı, dijital ekranlı ütü, cam gövdeli su ısıtıcı ve Akıllı Hız Teknolojisi’ni kullanan mutfak robotu gibi ürünler, Homend’in ilk etapta tüketicilerine sunduğu 35 farklı üründen birkaç örnek olarak öne çıkıyor. Homend, 25 yeni ürünüyle de hızla büyüyeceğinin sinyallerini veriyor. Homend’in müşteri hizmetleri konusunda piyasaya getirdiği yeniliklerin arasında iki  yıllık garanti ayrıcalığından yararlanmak isteyen müşterilerinden herhangi bir garanti belgesi, fiş veya fatura talep etmemesi geliyor.
Müşteri, üründe bir arızayla karşılaşması durumunda Homend’in 7/24 hizmet veren çağrı merkezini arıyor ve ürününün seri numarasını söylediği takdirde kendisine herhangi bir garanti belgesi veya fiş sorulmadan yardımcı olunuyor. Homend servisteki ürünler için de 48 saat içinde tamir etme sözü veriyor.
Homend’in elektrikli ev aletleri tüm Türkiye genelindeki teknoloji marketlerde, çeyiz mağazalarında ve elektrikli ev aletleri mağazalarında satışa sunuldu.
ETİKETLER : Sayı:790
YORUMLAR
can dündar 07 EKİM 2010 / 01:03 0 0
bi tanede elektrik süpürgesi dustbreak modelinde cd okuyucu bile var yeni çıkan pes 2011 i oynuyorum
can dündar 07 EKİM 2010 / 01:00 0 0
Sizden geçen gün ütü aldım harikaydı çok teşekkürler .

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics