Bilişim Dünyası 24 OCAK 2017 / 10:31

İnfotürk Bilgisayar 20 yaşında!

1997 yılında kurulan İnfotürk, kısa zamanda bölgesinin en büyük, Türkiye’nin de sayılı sistem entegratör firmalarından biri haline gelmiştir.

7 Ocak 2017 tarihinde 20. yılını tüm çalışanları ile birlikte kutlayan İnfotürk Grup Genel Müdürü Murat Tepeli;  dünya markası teknoloji ürünlerini bütünleştirerek çözüm haline getiren ve faydaya dönüştüren kimliği ile grubun 20 yıldır olduğu gibi yine faydaya yönelik çözümler üretmeye devam edeceğini açıkladı. Tepeli “Dereyi tersine akıtan bir şekilde Denizli’de doğup, tüm Türkiye’de sistem bütünleştirme gerçekleştiren, Türkiye’nin en önemli entegratörlerinden biri olan İNFOTÜRK, geçmişte olduğu gibi istikrarlı olarak %100 müşteri ve paydaş memnuniyeti ile büyümeye devam edecektir. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da ekibimize çok güveniyoruz. İnfotürk ruhu ile donatılmış tüm kadrolarımızla bu yıl da çözüm odaklı stratejilerimiz devam edecektir.” mesajını paylaştı.

 

İnfotürk; 2005 yılında İzmir’de Bilgitürk, 2008 yılında İstanbul’da İnfobim, 2011 yılında Ankara’da Bilgibim isimli kurduğu grup şirketleriyle, faaliyet alanını tüm Türkiye’yi kapsayacak şekilde genişletmiştir. İnfotürk grup sistem entegratörü kimliği ile bilişim ürün ve hizmetlerini en iyi şekilde birleştirerek, yenilikçi, rekabetçi ve verimli iş modelleriyle günümüz piyasa koşullarının talep ettiği çözümleri geliştirmektedir.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN