Bilişim Dünyası 16 NİSAN 2016 / 15:00

İnovasyon gücü, paylaşımla daha da büyüyor

Fujifilm Europe, Hollanda’nın Tilburg kentindeki üretim ve Ar-Ge tesislerinde “Open InnovationHub” merkezini hizmete aldı. Fujifilm'in; müşterileriyle, yeni iş ortaklarıyla ve teknoloji uzmanlarıyla işbirliğine dayalı merkez, Fujifilm’in Amerika ve Japonya’dan sonra üçüncü inovasyon merkezi oldu. Fujifilm'in çekirdek teknolojilerinin ve uygulamalarının daha detaylı tanınması hedefiyle tasarlanan “Open InnovationHub”ta yer alan teknolojiler, farklı pazarlarda farklı ürünler geliştirilmesini mümkün kılıyor. Sağlık ve bakım, enerji ve çevre, endüstri ve çözümler alanlarında çalışmalarına devam eden merkez, işbirliği fırsatlarını değerlendirmek için ortak çalışmaya açık iş ortaklarını buluşturacak. 
Fujifilm Avrupa Başkanı Takaaki Kurose, “Bu yeni tesis, Fujifilm'in Avrupa'daki varlığını genişletiyor” derken, Fujifilm Türkiye Genel Müdürü Cengiz Metin de Türkiye’deki iş ortaklarına, endüstriyel sistemler ile sağlık teknolojileri alanında yatırımcılara çağrıda bulundu.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN