Bilişim Dünyası 19 EYLÜL 2013 / 10:36

İnovasyon olmadan girişimcilik olur mu

Intel girişimciliğin vazgeçilmez ilkesi  inovasyonu masaya yatırıyor.  Türkiye ekonomisinin daha da gelişmesi ve rekabet gücünü artırması için, ülkemizde girişimciliğin gelişmesi ve yaygınlaşması büyük önem taşıyor. Girişimciliğin gelişmesinde de hızla gelişen teknolojinin büyük katkısı ve rolü bulunuyor.

Intel inovasyonu masaya yatırıyor

Dünyada ve Türkiye’de girişimciliğin gelişmesi için yoğun çaba sarf eden Intel, Bilişim Zirvesi’13 kapsamında düzenleyeceği “Intel Girişimcilikte İnovasyon Forumu”nda girişimcilik ve girişimciliğin olmazsa olmaz ilkesi inovasyonu masaya yatıracak. “Intel Girişimcilikte İnovasyon Forumu”, yatırımcılarla girişimcileri ve nasıl girişimci olabileceğini öğrenmek isteyenleri bir araya getiren önemli bir platform sunacak.

25 Eylül’de Haliç Kongre Merkezi’nde 10-12:45 arası Tophane Salonu’nda gerçekleştirilecek forumun  açılış konuşmasını onur konuğu olarak Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin yapacak.Konuşmaların ardından İnovasyon Olmadan Girişimcilik, Girişimcilik Olmadan İnovasyon Olur mu? Başlıklı panele bilişim sektörünün önde gelen isimleriyle katılım sağlanacak

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics