Bilişim Dünyası 23 EYLÜL 2017 / 16:13

İnovasyonun küresel liderleri İstanbul’da buluşacak

Türkiye’nin kapsamlı ve küresel inovasyon zirvesi ‘2. Global Chief Innovation Officer Summit’, 19 Ekim’de Divan Otel’de düzenlenecek. Boğaziçi Eğitim ve QGroup işbirliği ile 11 farklı ülkeden kendi alanında öne çıkan 20 isim, inovasyonu her yönüyle konuşmak için etkinlikte bir araya gelecek. Zirvede 10 sunum, 2 keynote, 2 panel ve 2 workshop ile sosyal girişimcilikten Endüstri 4.0’a, inovasyon stratejilerinden deneysel tasarıma, çevik inovasyondan giyilebilir teknolojilere, açık inovasyondan kurum içi girişimciliğe kadar tüm boyutları ile ‘inovasyon’ ele alınacak. Özellikle inovasyon ekip liderleri, orta ve üst düzey yöneticiler, şirket sahipleri ve girişimcileri buluşturmayı hedefleyen, konuşmacıları ile önemli bir networking imkanı sunacak olan zirve herkesin katılımına açık.
Zirvenin açılış konuşmasını, milenyum kuşağı hakkındaki kitapları ‘bestseller’ olan Chris Butsch yapacak. Kapanış konuşmasını ise ‘The Road to Innovation’ ve ‘Building a Culture of Innovation’ isimli kitapları Financial Times ve The Times tarafından 2017’nin en iyi inovasyon kitapları arasında yer alan Cris Beswick yapacak.  
“Sosyal İnovasyon” konusunda küresel bir otorite olan Marcello Palazzi, zirvedeki sosyal inovasyon temalı paneli yönetecek ve ona İsviçre’den Aurore Bui eşlik edecek. Eli Jacobs İsrail’den, Pedro Martinez İspanya’dan ‘giyilebilir teknolojileri’ konuşmak için zirvede yer alacaklar. İskandinav ülkelerindeki en büyük bankalardan BankAxept CIO’su Narve Hansen de Fintech konusunda deneyimlerini aktaracak. Design Thinking Enstitüsü kurucusu Carolina Salazar, “Innovation Sprint Process” başlıklı bir sunum yaparken, Dan Montgomery ‘İnovasyon ve Business Agility’, Jonathan Slater ‘Açık İnovasyon’, Pennsylvania Üniversitesi’nden Dr. Paul Pavlou büyük veri ile ilgili sunumlar gerçekleştirecek.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics