Bilişim Dünyası 11 HAZİRAN 2011 / 00:13

Intelli Türkiye pazarına iddialı giriyor

Güneydoğu Avrupa, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da faaliyet gösteren ve telekom, finans, kamu hizmetleri ve hizmet sektörüne odaklanmış bir BT şirketi olan Intelli Solutions, Türkiye pazarına da giriyor. Şirket yetkilileri, verdikleri hizmetler, iddialı oldukları alanlar ve ülkemizde hedefledikleri sektörler ve faaliyet alanlarıyla ilgili bilgilendirme amacıyla bir basın toplantısı düzenledi. Intelli Türkiye Pazarlama ve Satış Müdürü Yeşim Gözen’in açılış konuşmasını yaptığı toplantıya, grubun CEO’su Panos Gialelis ve grubun Pazarlama ve Satış Genel Müdürü Apostolos Tsoubris de katıldı. Gözen, yaptığı konuşmada, Intelli olarak Türkiye’yi seçme nedenleri olarak geçtiğimiz yıl yüzde 6,5 oranında büyümeyle büyük başarı yakalayan BT sektörünün kendileri için çok önemli ve cazip bir pazar olmasını gösterdi.
Müşterilerinin özel ihtiyaçlarına yanıt verebilmek için yazılım çözümleriyle birlikte özel danışmanlık hizmetleri de sunan şirket, güçlü referanslara sahip bulunuyor.
ETİKETLER : Sayı:825
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN