Bilişim Dünyası 16 MART 2016 / 11:46

Intertech, ‘Code The Bank 2’ ile genç yetenekleri bekliyor

Başta finans olmak üzere pek çok sektör için teknoloji alanında çözümler üreten Intertech, üniversite öğrencilerinin ve genç profesyonellerin yenilikçi ve yaratıcı çözümler sunabilecekleri “Intertech Hackathon - Code The Bank” yarışmasının ikincisini düzenliyor. 1-3 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek ve inovatif iş fikirleri geliştirmeye teşvik eden yarışmada son başvuru tarihi ise 22 Mart.
1 – 3 Nisan 2016 tarihleri arasında düzenlenecek yarışma ile çiftçilerin, KOBİ’lerin, belediyelerin finans ekosistemi ile entegre edilerek, sosyal sorumluluk ve sürdürülebilirlik konularındaki hassasiyetlerle bütünleşik, gençlerin yaratıcılığı ile katma değer yaratacak çözüm önerilerini 48 saat içinde paylaşabilecekleri bir platform sunulacak. “Mobil Çözümler” ana teması ile düzenlenecek yarışma, geleceğe hazırlanan gençleri ve profesyonelleri yeni iş fikirleri geliştirmeye teşvik ederken; bu fikirlerin yenilikçi girişimlere dönüşmesine olanak sağlıyor.
Uzman isimlerin jüri olarak değerlendirme kurulunda yer alacağı yarışmaya başvurular www.intertech.com.tr/CodeTheBank adresinden yapılacak.
 
ETİKETLER : Intertech Code The Bank 2
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN