Bilişim Dünyası 16 MART 2016 / 11:46

Intertech, ‘Code The Bank 2’ ile genç yetenekleri bekliyor

Başta finans olmak üzere pek çok sektör için teknoloji alanında çözümler üreten Intertech, üniversite öğrencilerinin ve genç profesyonellerin yenilikçi ve yaratıcı çözümler sunabilecekleri “Intertech Hackathon - Code The Bank” yarışmasının ikincisini düzenliyor. 1-3 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek ve inovatif iş fikirleri geliştirmeye teşvik eden yarışmada son başvuru tarihi ise 22 Mart.
1 – 3 Nisan 2016 tarihleri arasında düzenlenecek yarışma ile çiftçilerin, KOBİ’lerin, belediyelerin finans ekosistemi ile entegre edilerek, sosyal sorumluluk ve sürdürülebilirlik konularındaki hassasiyetlerle bütünleşik, gençlerin yaratıcılığı ile katma değer yaratacak çözüm önerilerini 48 saat içinde paylaşabilecekleri bir platform sunulacak. “Mobil Çözümler” ana teması ile düzenlenecek yarışma, geleceğe hazırlanan gençleri ve profesyonelleri yeni iş fikirleri geliştirmeye teşvik ederken; bu fikirlerin yenilikçi girişimlere dönüşmesine olanak sağlıyor.
Uzman isimlerin jüri olarak değerlendirme kurulunda yer alacağı yarışmaya başvurular www.intertech.com.tr/CodeTheBank adresinden yapılacak.
 
ETİKETLER : Intertech Code The Bank 2

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics