Bilişim Dünyası 02 NİSAN 2011 / 02:10

Inveon, geliştirdiği sistemle Avrupa pazarına girdi

INVEON, göz sağlığı alanında dünyanın öncü kuruluşlarından Bausch + Lomb için geliştirdiği satış dashboard sistemiyle toplam 17 Avrupa ve Afrika ülkesinde kullanılmaya başlandı. Bausch + Lomb’un Avrupa ülkelerindeki yöneticilerinin pazarın durumunu en güncel satış verilerini kullanarak analiz edebilmelerine imkan tanıyan yazılım, Inveon’un ilaç sektöründeki deneyimi sayesinde 3 ay gibi kısa sürede geliştirilip Mart ayında kullanıma açıldı. Almanya, Fransa, İngiltere, İspanya, Portekiz, Polonya, Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, İtalya, Rusya, Slovakya, Ukrayna ve İsviçre ofislerinde satış yöneticileri, her ay IMS’den satın aldıkları satış verilerini, sadece bir e-posta atarak Inveon’un geliştirdiği yazılıma yüklüyor ve analiz sürecini başlatıyorlar.
Inveon Satış Dashboard sisteminin esnek altyapısı, yeni bir ülke ya da ürün ekleme ve mevcut rapor formatlarını güncelleme gibi işlemlerin çok kısa sürelerde gerçekleştirilmesine izin veriyor. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Bausch + Lomb EMEA Satış Direktörü Paolo Guffanti projenin daha önce yurtdışındaki bir başka tedarikçiyle denenmiş olmasına rağmen iletişim sorunları nedeniyle başarıya ulaşamadığını; ancak Inveon’un çok hızlı bir şekilde tüm taleplerine yanıt dönerek ortaya uzun yıllar Bausch + Lomb yönetiminin işine yarayacak bir araç çıktığını belirtti.
Inveon Yönetici Ortağı Sencer Berrak ise şunları söyledi: “Esnek yapısı sayesinde Bausch + Lomb’un mevcut altyapısına hızla uyarladığımız Inveon Satış Dashboard Sistemi, dünyanın dört bir yanındaki Bausch + Lomb yöneticilerine zaman kazandırıyor, işlerini kolaylaştırıyor ve doğru karar vermelerine yardımcı oluyor.”
ETİKETLER : Sayı:815

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics