Bilişim Dünyası 23 NİSAN 2011 / 00:17

İş hayatında sayısal çözümler

Yazılım ve internet sektörü, 27-29 Ekim tarihleri arasında Yeşilköy İstanbul fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan ‘Onlysoft 2011 Fuarı’nda ikinci kez bir araya gelecek. Tureks Uluslararası Fuarcılık Genel Müdürü N. Nergis Aslan, konusunda Türkiye’de ‘tek’ olan bu fuarın, ikinci yılında iki ayrı bölüm olarak organize edileceğini söyledi. Bunlar; Yazılım Uzmanlık Fuarı bölümü ve İnternet Dünyası bölümü. Türkiye’nin her yanından internet firmalarının yanında, ERP, CRM, İş Zekâsı, Sektörel İş Çözümleri, e-Devlet, e-Sağlık, e-Eğitim ile, KOBİ’lere özel program çözümleri de fuarda ziyaretçilerle buluşacak. Aslan, hedeflerini şöyle anlattı:
“’İş dünyasına dijital çözümler’ teması ile organize edilen Onlysoft 2011; tüm iş dünyasını hedefliyor. Yurtdışı ziyaretçi çalışmaları ise 38 ülkede yapılmakla birlikte, 2011 yılında Ortadoğu ve yakın coğrafyadan 10 ülkeye daha yoğun bir programla tanıtılacak. Bu yılki hedef ülkelerimiz Suriye, İran, Lübnan, Ürdün, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Bulgaristan, Yunanistan, Gürcistan ve Azerbaycan. Türkiye için pazar potansiyeli olan bu ülkelerde Onlysoft’un tanıtım ve ziyaretçi çalışmaları için bağlantılar kuruldu.”
ETİKETLER : Sayı:818

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN