Bilişim Dünyası 06 MART 2014 / 11:15

İş kurma fırsatları Turkcell’den

Turkcell, iş dünyasına yeni adım atan şirketler için “İşini Turkcell’le Kur” hizmeti sunuyor. Bu başlık altında sunulan paketler, henüz iş kurma süreçlerinin başında olan ya da küçük ölçekli çalışan şirketlere, altyapı ve pazarlama alanlarında kolaylıklar getiriyor. Hizmet, geçtiğimiz aylarda şirketlerin rekabet gücünü artırmaya yönelik olarak geliştirilen İş’te Teknoloji Hamlesi kapsamında sunuluyor.

“İlk Adım Paketi”; internet, telefon ve faks hizmeti de dâhil olmak üzere tüm temel iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarını tek elden karşılıyor. “Yeni Müşteri Paketi” ise firmaların mobil pazarlama sistemlerini kullanarak müşterilerine ulaşmasını sağlıyor. Turkcell Yeni Müşteri Paketi’ne ilk üç ay 49 TL’den sahip olmak mümkün.

İşini yeni kuracaklar ya da küçük işletme sahipleri, Turkcell’e gelerek 24 ay taahhütle ayda 69 TL’ye tüm sabit iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarını karşılıyor. İlk Adım Paketi’nde yer alan İşin Cebinde Çalsın hizmeti, küçük işletmeler için önemli bir sorunu ortadan kaldırıyor. Numarasını Turkcell Superonline’a taşıyan paket üyelerinin kullanabildiği bu hizmetle ofisteki sabit numara arandığında çalışanın cep telefonu çalıyor.

İşini Turkcell’le Kur hizmeti ile tek seferde çeşitli ihtiyaçları karşılayan paketler sunuluyor. Bu başlık altında İlk Adım Paketi ve Yeni Müşteri Paketi yer alıyor. İlk Adım Paketi ile tüm temel iletişim ihtiyaçları karşılanırken Yeni Müşteri Paketi de pazarlama alanında hızla ilerlemeyi sağlıyor.

Şirketlere destek gerek

Turkcell Kurumsal Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş, bu hizmeti şöyle anlattı:

“Türkiye’de 2013’te yaklaşık 110 bin şirket kuruldu. Bu sayıyı göz önüne alarak, şirketlerin daha kuruluş aşamasından itibaren yanlarında olmak, temel iletişim ihtiyaçlarını hiçbir formaliteyle zaman kaybetmeden, uygun maliyetle karşılamak için “İşini Turkcell’le Kur”u oluşturduk. Ayrıca, girişimciler, şirket kurma sürecinde kendilerine gerekli olacak tüm bilgileri www.turkcell.com.tr/akademi üzerinden Turkcell Akademi platformunda Prof. Dr. Şükrü Kızılot’un anlatımıyla edinebilir. Hazırladığımız 25 videoluk eğitim setine tüm Turkcell aboneleri bilgisayar ve cep telefonlarından ücretsiz şekilde ulaşabiliyor.”

İletişim ihtiyaçlarına toptan çözüm

İlk Adım Paketi’yle işlerini yeni kuran şirketlerin temel ihtiyacı olan internet, telefon, faks gibi hizmetler toplu olarak sunuluyor. Paket; Turkcell Superonline altyapısı ile sabit internet (25 Mbps Limitsiz 100GB Hız Alanlı Fiber İnternet Paketi/Yalın ADSL), Sabit Numara Tahsis/Taşıma ve Ofisten Her Yöne Dakika Paketleri, Ofisten Her Yöne VoIP 200 dakika, İşin Cebinde Çalsın ve Akıllı Faks hizmetlerini içeriyor.

Paket’e üye olan Turkcell kurumsal müşterileri, fiber internet ve yalın ADSL hizmeti için aktivasyon, modem ve kurulum ücreti ödemiyor. Akıllı Faks için 20TL olan aktivasyon ücreti alınmıyor ve kampanya kapsamında ekstra bir ücret ödemeden 10 sayfa faks alınıp gönderilebiliyor. İlk Adım Paketi’ne sahip olmak için ISKURUYORUM yazıp 2222 kısa mesaj göndermek yeterli.

Müşteriler de hazır

Yeni müşteriler kazanarak cirolarını artırmak ve işlerini kısa sürede ayağa kaldırmak isteyen işletmeler, ister kendi portföylerindeki müşterilere, isterlerse Turkcell izinli veri tabanı içindeki potansiyel müşterilere mobil pazarlama teknolojisini kullanarak ulaşabiliyor.

Temel pazarlama ihtiyaçları gözetilerek oluşturulan Yeni Müşteri Paketi’nde, firmaların mobil pazarlamayı kullanarak müşterilerine ulaşmasını sağlayan Toplu Mesajlaşma, Anında Cevap (interaktif haberleşme) ve Turkcelliler’e Mesaj hizmetleri yer alıyor.

Turkcell Yeni Müşteri Paketi’ni ilk üç ay boyunca 49 TL’den ve cayma bedelsiz satın almak mümkün. Paketi almak için ISKURUYORUM yazıp 2222 mesaj göndermek yeterli.

 
ETİKETLER : Turkcell

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics