Bilişim Dünyası 17 AĞUSTOS 2015 / 01:36

İş ortakları için destekler yenilendi

Fujitsu’nun küresel bazda uyguladığı kanal iş ortağı yapısı SELECT Partner Programı, kanal iş ortaklarının değişen ihtiyaçları ve şirketin kârlı büyüme hedefleri göz önüne alınarak yeniden tasarlandı. Fujitsu, SELECT Partner programının yapısını, eğitim imkânlarını ve avantajlarını, değişen pazar dinamiklerini ve kanal iş ortakları ile yakın işbirliğini dikkate alarak güncelledi.

 

Şu ana dek EMEIA, Asya, Okyanusya ve Kuzey Amerika’da uygulanan SELECT Partner Programı yakında Güney Amerika’da da uygulanmaya başlanacak. EMEIA’da elde edilen başarının ışığında Fujitsu, küresel bazda cironun yüzde 80’ini kanal iş ortakları aracılığıyla yapmayı hedefliyor.

Halen dünya çapında 16 bin 200 üyesi olan SELECT Partner Programı iki farklı kademede iş ortaklığı imkanı sunuyor: SELECT Register Partner ve SELECT Expert Partner. Genellikle Fujitsu ürün ve hizmetleri ile ilgili bilgi yatırımının ve şirketle işbirliğinin ilk aşamasında olan SELECT Register Partner’lar, Lifebook ve Stylistic modelleri, PRIMERGY sunucular ve ETERNUS depolama sistemleri gibi ürünlerin satışını gerçekleştiriyor. Fujitsu ile olan işbirliklerini distribütörler aracılığıyla sürdüren SELECT Register Partnerler’ın şirketle temel seviyede bir işbirliği mevcut. Select Register Partner’lar Fujitsu Kanal İş Ortakları portal’ına erişim, satışı destekleyecek kapsamlı kanal destek kitlerine ve ön satışla ilgili bilgilere erişim hakkına da sahip.

 
ETİKETLER : 1034

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN