Bilişim Dünyası 24 HAZİRAN 2014 / 10:49

İş ortakları ödül töreni gerçekleşti

SAS Türkiye’nin Four Seasons Bosphorus Otel’de bu yıl ikincisini düzenlediği iş ortakları ödül töreni, her biri alanlarında uzman iş ortaklarının katılımıyla gerçekleşti.

SAS Türkiye, Four Seasons Bosphorus Otel’de düzenlediği etkinlikte iş ortaklarıyla bir araya geldi. Etkinlikte, 2013 yılında SAS Türkiye ile başarılı projeler gerçekleştiren firmalar ödüllendirildi.

SAS Türkiye Genel Müdürü Hakan Erdemli’nin açılış konuşmasıyla başlayan etkinlik, SAS Türkiye ekibinin iş ortakları ile gerçekleştirdikleri projelere değinerek teşekkür etmesiyle devam etti. Hakan Erdemli konuşmasında, son yılda elde edilen rekor başarılarından, büyüme oranlarından ve rakamsal verilerden bahsederken, SAS ile beraber yetkin iş ortaklarıyla büyümeye devam edeceklerini vurguladı.

Törende ödüller, SAS Türkiye Genel Müdürü Hakan Erdemli, İş Ortakları Kanal Satış Müdürü Özlem Köklü Avcı ve Profesyonel Hizmetler Müdürü Ali Yazgan tarafından on farklı kategoride verildi.

Intellica, BYS Group ve Smartiks gibi isimler ödül alan firmalar arasında yerini aldı. Listenin tam hali ise şöyle:Ödül AdıFirma adı
En İyi Entegrasyon Servis /Uygulama Is OrtağıIntellica
En Çok Yeni Lisans Satışı Yapan İş OrtağıMaven Partners
Büyük Ölçekli Müşterilerde En Hızlı Büyüyen İş OrtağıSade Yazılım ve Danışmanlık
Kanal İş Ortağı Tarafından Yapılan En Büyük Lisans SatışıCybersoft
En İyi Referans Proje - ŞekerbankCybersoft
Kamuda En Hızlı Büyüyen İş OrtağıBYS Group
En İyi Analitik Çözümleri Servis /UygulamaStrateji ve Analitik Danışmanlık
En İyi Bilgi Yönetimi Çözümleri Servis /UygulamaSade Yazılım ve Danışmanlık
En İyi Risk Yönetimi Çözümleri Servis /UygulamaLink Tera Bilgi Teknolojileri
En Yetkin Eğitim İş OrtağıSmartiks

 
ETİKETLER : SAS
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN