Bilişim Dünyası 13 AĞUSTOS 2016 / 08:00

İş ortaklarına iş kolaylığı

Penta Teknoloji, iş ortaklarının iş yapış süreçlerini kolaylaştırmayı hedefleyen hizmetlerine bir yenisini daha ekledi ve Penta Abonelik Yönetimi (PAY) sistemi ile Penta iş ortakları, müşterilerine ait yazılım aboneliklerini, hizmet/servis kontratlarını veya bulut ürünü satışlarını kolayca yönetebilecek. Sistem, kullanıcılarına var olan müşteri ilişkilerini geliştirmenin yanında, yeni satış potansiyelleri yaratma konusunda avantajlar sunuyor. Penta Teknoloji Bilgi Teknolojileri ve İş Geliştirme Direktörü Yasemin Budak da, “PAY platformu, dijitalleşmeye yaptığımız yatırımlar ve iş ortaklarımızın hayatını kolaylaştırma stratejilerimiz ile şekillendi. Bayi, dağıtıcı ve tedarikçi zincirini otomatikleştirebiliyoruz. Her gün yeni bir tedarikçimizin sistem entegrasyonunu gerçekleştirerek, platformun yönetim arayüz kapasitesini genişletiyoruz” bilgisini verdi.
PAY, tüm süreçlerde Bayinet, ERP ve anlaşmalı tedarikçi sistemleri ile iletişim halinde çalışıyor ve abonelik siparişi kısa zamanda işlenebiliyor, abonelik sözleşmeleri ise zamanı geldiğinde otomatik olarak yenilenebiliyor. Yeni ürün eklenmesi ve çıkarılması, yeni kullanıcı tanımlanması, kullanıcı sayısının değiştirilmesi gibi işlemler de kolayca gerçekleşebiliyor.
Sistemin abonelik raporları ışığında, oluşacak satış fırsatları izlenerek, daha gerçekçi ciro hedefleri belirlenebiliyor. “Fırsat Takip Raporu” üzerinden abonelik bitiş tarihi yaklaşan müşterilerin bilgilerini görüntüleyebilen satış temsilcileri de fırsatları satışa çevirebiliyor. ‘’Otomatik Yenileme’’ özelliği ile yazılım abonelikleri kendiliğinden yenilenip faturalanabiliyor.  
 
ETİKETLER : 1084 Penta Teknoloji
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN