Bilişim Dünyası 27 ARALIK 2015 / 09:10

İş zekasına bakış yenileniyor

Qlik’in Türkiye resmi distribütörü QlikView Türkiye, pazardaki son teknolojik gelişmeleri ve Qlik’in stratejilerini paylaşmak amacıyla 8-9 Aralık tarihleri arasında QlikView Türkiye OEM Partner ve Qlik Sense Road Show etkinliklerini gerçekleştirdi. Etkinliklerin ilki olan QlikView Türkiye OEM Partner etkinliğine katılan OEM iş ortağı adaylarına Qlik OEM yapısı ve çözümlerine katma değer sağlamak, yeni gelir kalemlerinin nasıl oluşturulacağı ve rekabette nasıl üstünlük sağlanabileceği konusunda QlikView Türkiye ve Qlik ekibinin ortak hazırladıkları sunumlar ve demolar sunuldu. 
İkinci gün ise küresel bazda gerçekleştirilen Qlik Sense Road Show serisinin son ayağı İstanbul’da gerçekleştirildi. Qlik Sense Road Show kapsamında, geçen yıl lansmanı gerçekleştirilen ve mobil için özel tasarlanmış, doğal etkileşime en yakın şekilde dokunmatik olarak kullanılabilen bir ürün olan QlikSense’te son yenilikler ve Sense’in kurumsal iş zekasına etkilerini içeren demo ve sunumlar da katılımcılarla buluştu.  
ETİKETLER : 1052 Qlik QlikView Türkiye

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN