Bilişim Dünyası 11 EKİM 2010 / 18:00

ISAF Fuarı’nda güvenlik teknolojileri sahne aldı


Kont Güvenlik Teknolojileri, güvenlik teknolojileri alanındaki geniş ürün yelpazesini, 23 ile 26 Eylül tarihleri arasında İstanbul (DTM) Fuar Merkezi’nde düzenlenen ISAF Fuarı’nda tanıttı.
ISAF Fuarı’nda, Samsung, Crea, Smartsec ve yeni iş ortağı Bosch’un ürünlerinin tanıtımını gerçekleştiren Kont Güvenlik Teknolojileri, güçlü altyapısı, geniş ürün çeşitliliği ve yaygın hizmet ağı ile güvenlik teknolojileri sektöründe hızla ilerlemeye devam ediyor.
Kont Güvenlik Teknolojileri Satış Müdürü Ercan Tekyıldız’ın katılımıyla, Kont Güvenlik Teknolojileri, Uluslararası Güvenlik ve Yangın Fuarı ISAF’da basın buluşmasını gerçekleştirdi.
Kont Güvenlik Teknolojileri’nin ISAF Fuarında düzenlediği basın buluşmasında; Kont Güvenlik Teknolojileri Satış Müdürü Ercan Tekyıldız, “2008 yılında Samsung Techwin ile birlikte adım attıkları güvenlik sektöründe yeni iş ortaklıkları ile hızla büyümeye devam ettiklerini” belirtti.
Üst segment markaları arasına Bosch markasının CCTV ve IP ürünlerini de kattıklarını kaydeden Ercan Tekyıldız, “ISAF Fuarı’nda, ilk defa yeni iş ortağımız Bosch’un ürünlerini sergiledik. Bosch, dünyada güvenlik teknolojileri ve CCTV konusunda üst sıralarda yer alan güçlü bir marka. Bosch ile iş ortaklığımızın portföyümüze çeşitlilik anlamında büyük katkı sağlayacağını düşünüyoruz. Kont Güvenlik Teknolojileri’nin ürün portföyünü ekonomik segmentte Smartsec, orta ve üst segmentte Crea, üst segmentte ise Samsung ve Bosch olarak konumlandırdık. Bu markalara ait kamera, lens, montaj ayağı, muhafaza, kayıt üniteleri, ekranlar ve aksesuvarlardan oluşan bir ürün portföyüne sahibiz. Hem analog hem de IP sistemlerden oluşan ürünlerimizi teknolojiyi takip ederek sürekli yeniliyoruz” dedi.
ETİKETLER : Sayı:791
YORUMLAR
ercan 21 ARALIK 2010 / 07:01 0 0
ısaf 2010

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics