Bilişim Dünyası 07 TEMMUZ 2014 / 08:26

İşbirliği e-dönüşümü hızlandırıyor

Logo ve Türkiye Noterler Birliği (TNB) e-dönüşüm için işbirliği anlaşması imzaladı.

Logo Yazılım CEO’su Buğra Koyuncu ve TNB e-imza Başkanı Haşmet Atahan e-dönüşüm için işbirliği anlaşması imzaladı. İmzaladınan anlaşmayla kullanıcılara Temmuz ve Ağustos ayları içinde kapsamlı ve avantajlı bir e-dönüşüm paketi sunulacak. Dönüşüm paketinde Logo’nun e-fatura ve e-defter çözümlerinin yanısıra, TNB e-İmza ve Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) ürünleri de yer alıyor.
Logo Yazılım CEO’su Buğra Koyuncu, “Logo olarak, e-devlet uygulamalarını uzun vadede tüm iş süreçlerini etkileyecek kapsamlı bir e-dönüşüm sürecinin başlangıcı olarak görüyoruz. E-dönüşümde kullanıcılara yol gösterici olma gayretindeyiz” dedi.
TNB e-imza Başkanı Haşmet Atahan, “Elektronik tebligat için yasalar gereğince şirketler, KEP adresi almak zorundadır. Logo ile yaptığımız işbirliğinden büyük mutluluk duyuyoruz” dedi. Noterler Birliği Vakfı Başkan Yardımcısı Refik Demirci ise “Türkiye Noterler Birliği Vakfımız, bilgi teknolojilerinin olanaklarından yararlanarak daha iyi hizmet etmeyi amaç edinmiştir. Bu işbirliği bunun en somut örneğidir” dedi.
ETİKETLER : Sayı:979
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN