Bilişim Dünyası 07 TEMMUZ 2014 / 08:26

İşbirliği e-dönüşümü hızlandırıyor

Logo ve Türkiye Noterler Birliği (TNB) e-dönüşüm için işbirliği anlaşması imzaladı.

Logo Yazılım CEO’su Buğra Koyuncu ve TNB e-imza Başkanı Haşmet Atahan e-dönüşüm için işbirliği anlaşması imzaladı. İmzaladınan anlaşmayla kullanıcılara Temmuz ve Ağustos ayları içinde kapsamlı ve avantajlı bir e-dönüşüm paketi sunulacak. Dönüşüm paketinde Logo’nun e-fatura ve e-defter çözümlerinin yanısıra, TNB e-İmza ve Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) ürünleri de yer alıyor.
Logo Yazılım CEO’su Buğra Koyuncu, “Logo olarak, e-devlet uygulamalarını uzun vadede tüm iş süreçlerini etkileyecek kapsamlı bir e-dönüşüm sürecinin başlangıcı olarak görüyoruz. E-dönüşümde kullanıcılara yol gösterici olma gayretindeyiz” dedi.
TNB e-imza Başkanı Haşmet Atahan, “Elektronik tebligat için yasalar gereğince şirketler, KEP adresi almak zorundadır. Logo ile yaptığımız işbirliğinden büyük mutluluk duyuyoruz” dedi. Noterler Birliği Vakfı Başkan Yardımcısı Refik Demirci ise “Türkiye Noterler Birliği Vakfımız, bilgi teknolojilerinin olanaklarından yararlanarak daha iyi hizmet etmeyi amaç edinmiştir. Bu işbirliği bunun en somut örneğidir” dedi.
ETİKETLER : Sayı:979

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics