Bilişim Dünyası 04 EKİM 2015 / 22:38

(ISC)² SecureTurkey siber saldırı konusuna ışık tutacak

Çok hızlı gelişen teknolojik evrimle birlikte güvenliğin nasıl sağlanabileceği konusunu ele alacak (ISC)² SecureTurkey etkinliği, katılımcılara siber güvenlik konusunda farklı bakış açıları katmaya çalışacak.

8 Ekim 2015 tarihinde Deloitte Values House’un ev sahipliğinde gerçekleşecek olan  (ISC)² SecureTurkey etkinliği, Türkiye’de bir araya gelecek olan delegelerle, çok hızlı gelişen teknolojik evrimle beraber güvenliğin nasıl sağlanabileceği konusunu masaya yatıracak. Etkinlikte, Amazon, Deloitte, Türk Ekonomi Bankası (TEB) ve Halkbank gibi firmaların siber güvenlik uzmanları tarafından sunumlar gerçekleştirilecek. Etkinlikte adreslenecek olan başlıkları şu şekilde sıralayabiliriz;

-          Değişen Bilgi Güvenliği Konseptinin Şu Anki Durumu,

-          Teknolojinin Nasıl Geliştiğinin İncelenmesi,

-          Yeni Güvenlik Açıklarının Keşfedilmesi,

-          Yeni veya Otomatize İş Modelleri ve Süreçleri,

-          Bilgi Teknolojileri Topluluğuna Etki Eden Modern Güvenlik Stratejilerinin Artan Adaptasyon ve Uygulama İhtiyacı.

 
ETİKETLER : 1040

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN