Bilişim Dünyası 29 MAYIS 2013 / 16:45

İşletmelere yatırım maliyetsiz bulut santral hizmeti

Kurumsal iletişim çözümleriyle alternatif telekom operatörleri arasında önemli bir yeri olan Millenicom, küçük işletmelere ve kobilere ilk yatırım maliyeti içermeyen Millenicom Bulut Santral Hizmetini sundu.

Millenicom Bulut Santral; çözüm odaklı bir yaklaşımla özellikle kobilerin ilk yatırım maliyeti olmaksızın aylık sabit bir ödeme ile tüm telefon ve santral ihtiyacını karşılayacak. Millenicom Bulut Santral hizmetini kullanan işletmelerin bünyelerindeki tüm ofisler ve şubeler de kendi aralarında ücretsiz konuşabilecekler.

Millenicom Bulut Santrali pahalı destek hizmetlerinden ve ücretli güncellemelerden kullanıcıyı kurtararak maliyetleri düşürecek. Akıllı cihazlar üzerinden tüm santral işlevlerinin mobil olarak da kullanılabildiği Millenicom Bulut Santral Hizmeti, hızlı ve kolay kuruluyor, yedekleme sistemi ile risklere karşı güvence veriyor ve taşınma durumunda işlemleri kolaylaştırıyor.

Millenicom Bulut Santral ile tüm kobiler, çağrılarını yönlendiren, cevaplayan, raporlarını kaydeden ve farklı telefonları eş zamanlı olarak arayan bir santrale sahip olacak. Millenicom Bulut Santral Hizmeti müşterilerine Detaylı Çağrı Kaydı ve Sesli Yanıt Hizmetleri (IVR / Robot Operatör) de sunuyor.

Millenicom Bulut Santral Hizmeti dahili hat başına 19,90 TL’den başlayan fiyatlarla sunulmasının yanında şirketlerin ihtiyacı olan dahili hat sayısı kadar telefon da ücretsiz olarak müşterilere sunulacak.
YORUMLAR
İlker Çokkeçeci 02 HAZİRAN 2013 / 16:21 0 0
Bulut (Cloud) Bilişim önümüzdeki 10 sene gündemimizde olacak. Farklı iş alanlarında(Telekom, Bankacılık,Eğitim v.b.) Bulut bilişim uygulamalarını göreceğiz.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics