Bilişim Dünyası 21 OCAK 2014 / 17:52

ISO 27001 sertifikası

Bilgi Birikim Sistemleri, ISO 27001 BGYS sertifikasını aldı.

Yaklaşık 5 aydır süren çalışmalarının sonucu olarak BBS; bir ISO standardı olan ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) belgesini bünyesine kazandırdı. BGYS belgesi büyüklüğü ne olursa olsun, ihtiyaç duyan tüm kurumların, kuruluşların bilgilerinin gizlilik, bütünlük ve erişebilirliklerini sağlamak, teknolojik kaynakları güvence altına almak ve bilgi güvenliği farkındalığını oluşturmak amacıyla bağımsız denetlemeler sonucu alınan bir belgedir.

Konu hakkında BBS Genel Müdürü Bekir Alp Sayın; "Daha önceki yıllardan beri hedefimiz olan bu belgeyi almaya hak kazanmak Bilgi Birikim Sistemleri olarak bizi çok mutlu etti" dedi.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN